"הלשכה נכונה לפעול להסרת כל מכשול המעיב על פעילות סוכנים מהחברה הערבית"

מסדנה להעשרה מקצועית ועד קידום חקיקה בנושא: מ"מ וסגנית נשיא הלשכה במפגש הנעת פעילות ופתרון בעיות עם בכירי הסוכנים מהחברה הערבית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ממלאת מקום נשיא לשכת סוכני הביטוח סו"ב מיכל וינצר וסגנית הנשיא סו"ב רים שוקחה קיימו ביום שלישי פגישת עבודה עם בכירי הסוכנים מהחברה הערבית, חברי ועדת ההיגוי בראשות סו"ב עאדל מחאג'נה.

במפגש נסקרו האתגרים הייחודיים לסוכני החברה הערבית והועלו רעיונות לשיפור ולקידום מעמדם. כחלק מהעלאת המודעות והמקצועיות הוחלט כי בקרוב יתקיימו השתלמויות מקצועיות רוחביות בתחומים: פנסיוני, פיננסי ואלמנטרי.

המפגש בין הנהלת הלשכה לבכירי הסוכנים מהחברה הערבית. באדיבות לשכת סוכני הביטוח

עוד דנו המשתתפים במחסור רב ברפרנטים מקצועיים בתחום; סוכם כי תפתח בקרוב סדנה מקצועית להעשרה ופיתוח מיומנויות מקצועיות של רפרנטים.

הפסקת התקשרות

נושא מרכזי נוסף שהועלה, ואשר מעיב על פעילותם של הסוכנים בחברה הערבית, הוא עניין  הפסקות ההתקשרות שסוכנים מהחברה הערבית קיבלו לאחרונה מחברות הביטוח. לצד קידום חקיקה בעניין, מעורבת הלשכה ונכונה לפעול נמרצות להסרת כל מכשול המעיב על פעילותם של סוכני הביטוח ובכללם סוכני וסוכנות המגזר.

בסיום הודתה מ"מ נשיא הלשכה לכל הנוכחים על האירוח הלבבי והדגישה שוב את מחויבותו של נשיא הלשכה ושלה לקרוב לבבות ואיחוד השורות בקרב כל חלקי ציבור הסוכנים, ללא הבדל דת, מין וגזע, לטובת כלל הסוכנות, הסוכנים וציבור המבוטחים בישראל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email