הלשכה תקיים יום עיון ראשון מסוגו בתחום הפיננסים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ב-8 בדצמבר יתקיים יום עיון ארצי בתחום הפיננסים במוזיאון ארץ ישראל, תל אביב. לדברי יו"ר תת הוועדה לפיננסים ארז גוטמן, "החלטנו שאנחנו רוצים ליצור מסורת חדשה. בדומה לכנסי האלמנטרי והפנסיוני ויום העיון בנושא בריאות שנערכים מדי שנה באותה התקופה, אנחנו רוצים למסד גם יום עיון פיננסי קבוע מדי שנה. על כן, מצאנו לנכון לערוך את יום העיון בתקופה שבין הכנס האלמנטרי לפנסיוני".

בכנס הארצי שמיועד לכלל הסוכנים יובאו מרצים מבתי השקעות ומחברות הביטוח, שיעשירו את ידע הסוכנים בצורת ניהול הכספים של החוסכים. "אנחנו רוצים להביא גם מרצים מהפיקוח ומרשות ניירות ערך, שייתנו לסוכנים כלים כדי שיידעו מה מותר ומה אסור בשיחה עם הלקוח בתחום הפיננסים. אנחנו מעוניינים שהסוכנים יתמקצעו ויכירו את החוקים הנהוגים בשוק הזה. במסגרת יום העיון נציג גם סיפור הצלחה של סוכן שעוסק בתחום הפיננסים, שיראה את הפוטנציאל שבבניית תיק פיננסי מניב".

לדבריו, "תחום הפיננסים עוסק בשלל החסכונות הפיננסיים והפנסיוניים של המשפחה. אנחנו מצפים להשתתפות גדולה של סוכנים, גם של אלו שעוסקים בתחום וגם של אלה שעוד לא נכנסו אליו ורוצים ללמוד. אנחנו בהחלט מצפים שזה ייהפך למסורת. יום העיון הזה מצטרף להרצאות שניתן בימי עיון מחוזיים במהלך השנה. "כיום אין סוכנים רבים שעוסקים בתחום הפיננסים. אנחנו יודעים שלא נצליח להביא את כולם, אבל ככל שיותר סוכנים יצטרפו לתחום, כך נעצים את דמות הסוכן – זה גם חלק מהמאבק על תדמית הסוכן"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email