המוצר הפרסומי הטוב ביותר לסוכן

ב-1 ביולי תסתיים הזמנת לוחות השנה של הלשכה לשנת תשע"ח - מהרו והזמינו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בשנה שעברה הזמינו סוכני הלשכה למעלה מ־250 אלף לוחות שנה, בינהם לוחות קיר, לוחות שולחניים, יומנים ועוד. לקראת ראש השנה, ניתן יהיה להזמין את הלוחות עד ל־1 ביולי, כך שהלוחות יסופקו לסוכנים עד אמצע אוגוסט.

לדברי סו"ב עוזי ארגמן, יו"ר ועדת הרווחה בלשכת סוכני ביטוח, זו השנה הרביעית שבה מפיקה הלשכה את הלוחות עבור סוכניה, שיכולים להשתמש לחלקם בין היתר ללקוחות ולספקים. לדבריו, השנה הונהג שינוי משמעותי באופן ההזמנה, ואפשר לבצע הזמנה באמצעות קישור באינטרנט, לשלם ישירות באמצעות כרטיס אשראי ולצרף קובץ של לוגו המשרד.

להזמנות לחצו כאן

לוחות השנה יסופקו לסוכנים עד אמצע אוגוסט | צילום: Fotolia

לאחר שלוש שנים בהם לא הועלה מחיר הלוחות, השנה חלה התייקרות של כ־5%. ”מדובר בכמה אגורות לכל מוצר", מדגיש ארגמן ומוסיף כי "הלוחות של חברות הביטוח עדיין יותר יקרים, ומוצרים שהן מציעות בזול הם יותר קטנים ופחות איכותיים. אם פעם היינו מזנבים בחברות הביטוח עם לוחות השנה לסוכנים, הרי שעכשיו חברות הביטוח מחזרות אחרי הסוכנים בניסיון למכור להם את הלוחות שלהם. השקענו מחשבה רבה בעיצוב הלוחות והוספנו אמירה מעניינת לכל חודש בלוחות הקיר והשולחן. חשוב שחברי הלשכה יקנו את לוח השנה של הלשכה. זהו המוצר הפרסומי הכי זול לסוכן הביטוח, שיכול באמצעותו לחזק גם את המוניטין שלו וגם את של הלשכה".

להזמנות לחצו כאן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email