המיזם הבין־דורי יוצא לדרך

לאחר שנתיים של עבודה החלה פעילותו של המיזם, שנועד להפגיש בין סוכנים צעירים לסוכנים ותיקים ללא דור המשך. הלשכה: "מאמינים כי שילוב כוחות בין ותיק לצעיר יוביל להצלחה לשני הצדדים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שבוע שעבר החלה פעילותו של "המיזם ב הבין־דורי", שמטרתו לבנות מודלים שונים לצורך התקשרות בין סוכנים צעירים לסוכנים ותיקים שלהם אין דור המשך. במשך שנתיים עבדו בלשכה על המיזם, שנועד לחבר בין סוכנים ותיקים, שמעוניינים למכור את תיק הביטוח שלהם או לצרף לעסקיהם סוכן צעיר, לבין סוכנים צעירים שיכולים לרכוש ולשתף פעולה עם סוכן ותיק, לתרום ממרצם, מיכולתיהם הטכנולוגיות ומתפיסת עולם החדשנית יותר. מהלשכה נמסר, כי כבר בשבוע הראשון התקבלו כ־100 פניות מסוכנים שמתעניינים בנושא. לדברי אריק ורדי, יו"ר ועדת יושבי ראש מחוזות וסניפים ואחד מיוזמי הפרויקט, כל המודלים נבדקו מבחינה משפטית. חברים שיפנו בבקשה להצטרף למיזם יקבלו, במידת הצורך, יעוץ משפטי ואף יעוץ בתחומי הכלכלה והמיסוי.

"המודלים הם בסיס לתחילת קשר בין־ דורי, וניתנים לשינוים לפי רצונם של החברים. אנחנו מקווים שהנושא גם יקודם במועדון הסניורים, שגם הוא יוצא לדרך במחוז השרון. כאן המקום לאודות לעו"ד עדי בן אברהם, עו"ד ג'ון גבע, רו"ח רמי מימון, לחברים שי שדה ודביר רפ, לנשיא הלשכה אריה אברמוביץ ולמנכ"ל הלשכה רענן שמחי על עזרתם הרבה לקידום רעיון מבורך זה", ציין ורדי.

אריק ורדי

היום הוא המחר

בפניית הלשכה לסוכנים נכתב כי "לשכת סוכני הביטוח רואה בדור העתיד עתודה להמשך קיום ענף הביטוח בישראל. הלשכה חרטה על דגלה קידום והכוונה של הדור הצעיר בענף. אנו מודעים לפער בין היכולת של הסוכן הצעיר, אשר מגיע לעולם לא פשוט וצריך לבנות לעצמו תיק לקוחות יש מאין, ומאידך סוכנים ותיקים מאוד, עם תיקים שמכילים בתוכם מאות ואלפי לקוחות, אשר לא מפיקים ממנו את המיטב ולעתים רק משמרים אותו. לשכת סוכני ביטוח יצאה במיזם שנועד להפגיש בין שני העולמות הללו. אנו מאמינים כי שילוב כוחות בין ותיק לצעיר יוביל להצלחה לשני הצדדים, לקידום והתמקצעות של ענף הביטוח בישראל".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email