המיזם החברתי יוצא לדרך – סוכני הביטוח לטובת הציבור הרחב

סוכני ביטוח החברים בלשכה יעבירו הרצאות מקצועיות לציבור הרחב בנושאים חשובים, שלא זוכים לתשומת לב מספקת
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המיזם החברתי של הוועדה לפעילות וקשרי קהילה, בראשות מיכל וינצר, ובשיתוף עם שוש כהן־גנון, סגנית נשיא לשכת סוכני ביטוח, יוצא לדרך. ההרצאה הראשונה לציבור הרחב תתקיים החודש במרכז נעמת בכרמיאל, והיא תתמקד בביטוח חיים. את ההרצאה יעביר סוכן הביטוח דרור שפיר, מהוועדה לביטוח פנסיוני. המיזם החברתי אותו יזמה כהן־גנון, בסיועה של וינצר, הוא סדרת הרצאות מקצועיות בקהילה שיסייעו לקהל הרחב בכלל, עם דגש על ציבור הנשים, בנושאים שזוכים בדרך כלל לאדישות מצב הציבור.

שוש כהן גנון, סגנית לס"ב

ההרצאות תועברנה על ידי סוכנות וסוכנים חברי לשכה, ואת ההרצאות המקצועיות הכינו ראשי הוועדות המקצועיות בלשכה: יובל ארנון (פנסיה וחיים), אריאל מונין (רכב ודירות), יואל זיו (בריאות וסיעוד), ויוסי ורסנו (פיננסים). "המיזם יסייע בראש ובראשונה לציבור הרחב, אך גם הלשכה וסוכניה ייהנו מהמיזם בשיפור התדמית שלהם בעיני הציבור", אומרת וינצר. "לאחר שגיבשנו את התכנים ויצרנו את הקשרים ברשויות המקומיות, שובצנו כבר במספר רשויות. אנחנו מתחילים בצפון, ויש לנו כבר הזמנות מעיריית רמת גן, עיריית ראש העין, ויש עוד בדרך", מספרת וינצר.

וינצר קוראת לסייע למיזם. "מי שיש לו קשרים טובים עם הרשויות המוניציפליות השונות, ויכול לסייע לנו בקשרים אלה לטובת המיזם, אודה לו מאוד אם יפנה אלי".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email