המכללה לביטוח של הלשכה השיקה אתר תרגול עבור הלומדים למבחני המפקח על הביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המכללה לפיננסים וביטוח על שם שלמה רחמני ז"ל, של לשכת סוכני הביטוח העלתה לפני כשבוע אתר תרגול, המיועד לסטודנטים שמתכוננים לבחינות של המפקח על הביטוח. האתר מכיל שאלות ומבחנים בתחומים הבאים: יסודות ודיני ביטוח, ביטוח פנסיוני, ביטוח רכוש וביטוח תאונות.

המשתמשים באתר יוכלו לתרגל בשני אופנים: תרגול המכיל כ-700- 600 שאלות, תשובות והסברים בכל הנושאים, ללא הגבלת זמן; וסימולציות של הבחינות, הכוללות ציון ופיקוח על זמן הבחינה. בכל מקצוע יעמדו לרשות הסטודנטים 12 בחינות, ובסיום כל מבחן יקבל המשתמש ציון, רשימת שאלות שלא נענו נכון והסברים.

תלמידי המכללה יקבלו גישה חופשית לאתר במקצוע הרלוונטי ללימודיהם, ללא תוספת תשלום. ואולם הגישה לאתר מוגבלת ותינתן רק עד לתאריך הבחינה. סטודנטים שלא לומדים במכללה יוכלו לרכוש מנוי לאתר. לדברי מנהל המכללה לפיננסים וביטוח איליה ליכטרמן, "הסטודנטים של היום כבר לא זוכרים את עצמם ללא אינטרנט. הם רגילים לעשות שלל דברים באמצעות הרשת וזה בהחלט כלי נוח לתרגול. כיום הספרים לבדם אינם מספיקים. האתר נגיש, נותן תשובות והסברים, בעל נפח גדול יותר של מידע, מכין את הלומדים טוב יותר וגורם להם להרגיש יותר ביטחון.

"האתר מעלה את המכללה לליגה אחרת. יש אתרים נוספים שמספקים חומרי תרגול למבחן, אבל אין מה להשוות מבחינת האיכות. מצאנו שבאתרים האחרים 20% מהחומר הוא לא נכון והסטודנטים לא מקבלים הכנה טובה למבחן. בתחומי יסודות הביטוח וביטוח פנסיוני האתר שלנו הוא הטוב ביותר מבין המתחרים, גם בכמות השאלות וגם באיכותן, וכרגע ברכוש ובתאונות אנחנו בכלל מונופוליסטים. בקרוב נכניס לאתר גם תרגול בתחום הביטוח הימי".

האתר מכיל יותר מ-3,000 שאלות, תשובות והסברים. "האתר הושק לפני כשבוע לאחר עבודה קשה שנמשכה שנה וחצי, ועד כה לא קיבלנו תלונות, רק שבחים. אני מקווה שבעתיד האתר ישמש בסיס להעלאת הרצאות ולמענה של מרצים אונליין. ישנן דרכים רבות שבהן נוכל לשדרג את האתר".

אפשר להתרשם מהאתר בכתובת www.tirgul-BF.org.il באמצעות ביצוע תרגילים ובחינות לדוגמה, ללא תשלום, בכל מקצוע ומקצוע.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email