המכללה לפיננסים וביטוח: הפעילויות החדשות בשנת 2017

ניהול, ייעוץ בתחומים פיננסיים, גישור, משכנתאות, כלכלת המשפחה – אלה מקצת מהנושאים החדשים שיילמדו. לראשונה תהיה אפשרות לתואר אקדמי בביטוח, ולימודי תעודה בתחומי ייעוץ שונים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"המכללה שמה לה למטרה להעשיר את הידע המקצועי, השיווקי והניהולי של סוכן הביטוח ולהפוך אותו ליועץ עסקי של לקוחותיו, הן בהעצמת יכולותיו מול המתחרים שלו והן לטובת הלקוח שלו שיקבל מענה על כל ההיבטים הכלכליים המלווים אותו. "לשם כך הקמנו מערך לימודים שיתווסף ללימודי הביטוח הקלאסיים, במטרה להעניק ערך מוסף גבוה לסוכן. זאת בהתאם לאסטרטגיה שקבענו – לצייד את סוכן הביטוח בארגז כלים משוכלל ולהפוך את המכללה למנוף צמיחה כלכלי ללשכה". כך אומר רונן דניאלי, מנהל המכללה לפיננסים וביטוח של לשכת סוכני ביטוח בפתח שנת הלימודים החדשה במכללה.

לדברי דניאלי, בשנת 2017 תתמקד המכללה בשני אשכולות למידה עיקריים: קורסי ליבה, שנועדו לניגשים ללימודי רישיון, וקורסים עם ערך מוסף לסוכן, שנועדו להעשיר את הידע המקצועי של הסוכן במטרה להביאו לרמת מקצוענות גבוהה יותר מהסוכן הממוצע. בין היתר ניתן למצוא את דיני ביטוח לאומי, השתלמות שנפתחה בתחילת השנה בתפוסה מלאה, קורס חיתום רפואי המועבר על ידי מיטב הרופאים והמומחים הרפואיים, תכנון פרישה, קורסים לרפרנטים במשרדי הסוכנים בתחומי האלמנטרי והפנסיוני, קורסים לפקידות ומזכירות בענף הביטוח, הכשרת סוכנים לניהול עובדים, שיווק ברשתות חברתיות ותוכנות ייעודיות לסוכן. בנוסף, השנה ייפתח לראשונה במכללה גם מסלול אקדמי בשיתוף מכללת נתניה המשלב רישיון סוכן ותואר אקדמי בביטוח.

דניאלי. "ארגז הכלים של סוכן הביטוח חייב להיות רחב"

"אלה עיקר התכניות והפעילויות שגיבשנו במכללה לשנה הקרובה. אספקטים ונושאים נוספים נגבש במהלך השנה לעתיד הרחוק יותר", אומר דניאלי, "בסביבה כה דינאמית, רגולטורית ותחרותית, חובה עלינו להביא את סוכן הביטוח לרמה המקצועית הגבוהה ביותר”. במסגרת המכללה נפתח השנה בית ספר למקצועות הניהול שהלימודים בו מותאמים לסוכן הביטוח, לטובת הפיכתו ליועץ עסקי. הקורסים וההשתלמויות בו יעסקו בפרסום מקוון, יחסי ציבור, שיווק, מכירות, ייעוץ משכנתאות, ייעוץ בהשקעות, שוק ההון, ניהול זמן, כלכלת המשפחה, גישור ועוד. כל אלה הם בבחינת השתלמויות מקצועיות ממוקדות, ולמעוניינים יש גם קורסים עצמאיים. "המכללה עובדת בימים אלה על הסכמי שיתוף פעולה עם החברות
המובילות בארץ בתחומים הללו, ומי שירצה הרחבה לרישיון יוכל לעשות זאת", מדגיש דניאלי, ומוסיף כי "השנה מסתמנת עליה במספר התלמידים הניגשים ללימודי רישיון במכללה, וזאת כתוצאה ישירה מהמאמצים הרבים שעשינו בנושאי השיווק, פרסום, כוח אדם, מחשוב ועוד".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email