המכללה לפיננסים וביטוח תקים סניף בבאר שבע

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המכללה לפיננסים וביטוח נערכת להקמת סניף בפארק המדע בבאר שבע, כך בישר השבוע נשיא הלשכה אריה אברמוביץ. "נדאג לחזק את הדרום במטרה להכניס דם חדש וצעיר לעולם הביטוח". ביום העיון של מחוז הדרום שנערך השבוע בשיתוף כלל הכריזה החברה כי תעניק מלגות דור המשך לסטודנטים. לדברי יו"ר מחוז הדרום יפת בקשי."עד כה יש התעניינות עצומה בלימודי ביטוח".

לדברי האחראי על המכללה בלשכה אשר סייפר "יש לנו תוכניות פיתוח רציניות בעתיד שיביאו לכך שרבדים גדולים בציבור יבינו שאנחנו הגוף המקצועי המוביל בארץ, כמו גם את חשיבותו של איש מקצוע כמו סוכן ביטוח. את הצורך בקורס ביטוח בדרום זיהו נשיא הלשכה אריה אברמוביץ ויו"ר מחוז הדרום יפת בקשי. אני מקווה שבאזור הדרום תהיה היענות גדולה. כפי שסיכמנו עם יו"ר המחוז, נפנה גם לכלכלנים ולעורכי דין המעוניינים בהסבת מקצוע, ונציע להם להשתלב ולחזק את המקצוע. כיום קבלת רישיון היא לא עניין של מה בכך ולמי שיש תואר בכלכלה קל יותר לעבור את הבחינות של משרד האוצר".

התוכניות של המכללה מתפרשות לכל הארץ."הודות לשיתופי פעולה וליוזמות מקומיות של רבים מחברינו במחוזות הלשכה, בחודשים הקרובים נפתח גם קורס לרפרנטים של ביטוח במחוז צפון. יו"ר מחוז חיפה והצפון ליאור רוזנפלד, מוביל את היוזמה הברוכה הזו". גם מחוז תל אביב לא נח על שמריו."יחד עם יו"ר המחוז עמוס גואטה אנחנו עובדים על הכנת שני קורסים חשובים: קורס לרפרנטים של ביטוח, בניסיון להכניס כוחות חדשים לענף הביטוח וקורס טכנולוגיה שילמד סוכנים הפעלה נכונה של כל האמצעים הדיגיטליים העומדים לרשותם".

בנובמבר תערוך המכללה השתלמות מיוחדת בנושא סוגיות נבחרות בביטוח הפנסיוני. את ההשתלמות יזמה הוועדה לביטוח פנסיוני, לאור השינויים המשמעותיים שמתחוללים בענף ומשפיעים על עבודת סוכן הביטוח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email