הממונה ברקת ישתתף בישיבת המועצה הארצית הקרובה של הלשכה

יו"ר המועצה הארצית הזמין את הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון לישיבה שתתקיים בחודש הקרוב; במרכז השיח – מודל הסוכן האובייקטיבי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, ד"ר משה ברקת, נענה להזמנתו של יו"ר המועצה הארצית של הלשכה, סו"ב מקסים דרעי, וישתתף כאורח כבוד בישיבתה הקרובה. הישיבה תתקיים ב-18 באוגוסט במלון דניאל בהרצליה. לישיבה הוזמנו גם הצוות הבכיר של רשות שוק ההון.

משה ברקת | צילום: רמי זרנגר

"ד"ר ברקת קיים כבר פגישה חשובה מאוד עם הוועד המנהל ויש דו-שיח פורה, אבל המועצה הארצית, שהיא הגוף העליון המקשר בין סוכני הביטוח להנהלת הלשכה והפעילות, היא המקום שבו נוכל לקבל הרבה יותר תשובות. חברי המועצה הארצית מקושרים עם כל חברי הלשכה, והם יביאו את השאלות שמטרידות את השטח – קשיים, צרכים, הבהרות", אומר סו"ב דרעי.

מודל הסוכן האובייקטיבי

לדבריו, ייתכן שבמרכז הסוגיות שידבר עליהן הממונה ברקת יעמוד מודל הסוכן האובייקטיבי שהוא מקדם, וזאת לצד הוראות רגולטוריות חדשות: "זו תקופה מרכבת ביותר גם בלשכה, גם בממשלה, גם במדינה וגם ברשות שוק ההון; אתגרים גדולים עומדים בפנינו. נשמח לשמוע ולהשמיע", אומר דרעי ומוסיף: "ד"ר ברקת הוא אדם שמבין עניין, יודע מה הוא רוצה – רק שיח עם מביני עניין יכול להביא לתוצאות לטובת כולם. אינני אומר שלא יהיו אי הסכמות, אבל הדברים יושמעו בצורה מכובדת".

אינך חושש מוויכוחים ערים מדיי בין נציגי השטח לבין הממונה וצוותו?
"הכוונה היא לקיים דיון מכובד ומכבד, ואני מתכוון לשמור על כך. ברור שהחברים ישמיעו דעות מתוך ראיה אחרת של הדברים אבל לא תהיה התלהמות, ואני מתכוון לשמור על כך".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email