הממונה נענה לבקשת הלשכה ופרסם את מועד הבחינות עבור כל השנה

המועדים כבר מפורסמים באתר הרשות; רונן דניאלי, מנכ"ל המכללה לפיננסים וביטוח: "ישפר גם את תכנון מסלול הלימודים של הסטודנטים הניגשים למבחני הרישוי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, נענתה לבקשת הלשכה והחלה לפרסם את מועדי הבחינות לרישוי בביטוח מראש עבור כל השנה. המועדים כבר מפורסמים באתר הרשות. לדברי רונן דניאלי, מנכ"ל המכללה לפיננסים וביטוח: "הבחינות מתקיימות בסוף כל מחצית שנה. עד כה הרשות נהגה לפרסם את מועדי הבחינות רק לאחר סיום תקופת הבחינות הקודמת. היות ומדובר במסלול רב־שנתי הכולל 6־8 סמסטרים, הזמן שנותר, של פחות מחצי שנה, להיערכות למבחן הבא היה קצר וההיערכות הייתה לא קלה, וזה תקף לכל המכללות ללימודי ביטוח".

רונן דניאלי | צילום: באדיבות הלשכה

מנכ"ל המכללה מברך את הממונה על החלטתו ומודה לכל מי שסייעו לשינוי מדיניות הרשות בלשכת סוכני ביטוח – נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, המשנה לנשיא, סו"ב ליאור הורנצ'יק, מנכ"ל הלשכה, רענן שמחי, והיועץ המשפטי של הלשכה, עו"ד עדי בן אברהם. "אין ספק שזהו שחר של יום חדש לגבי היערכויות המכללה למבחנים, מה שישפר גם את תכנון מסלול הלימודים של הסטודנטים הניגשים למבחני הרישוי, כי הם יוכלו לתכנן את צעדיהם שנה מראש", אמר דניאלי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email