הממונה על שוק ההון יפרוש מתפקידו בעוד כחודשיים

בכך מסכם ד"ר משה ברקת קדנציה של ארבע שנים; נשיא הלשכה: "תמיד ניהלנו דו־שיח פורה מכובד ומקצועי גם אם לא תמיד היו בינינו הסכמות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, ד"ר משה ברקת, הודיע לשר האוצר על רצונו לסיים את תפקידו בעוד כחודשיים, בתום ארבע שנים לקדנציה.

במכתבו אל השר אביגדור ליברמן, כותב ד"ר ברקת: "הייתה לי קדנציה אינטנסיבית ומשמעותית, במהלכה קידמנו רפורמות רבות לטובת ציבור החוסכים והמבוטחים, התמודדנו עם השלכות הקורונה בשוק ההון והביטוח, ופעלנו לחיזוק היציבות והממשל התאגידי בחברות הביטוח והגופים המוסדיים. אני מבקש להודות לשר ליברמן ומנכ"ל משרד האוצר, מר רם בלינקוב, על התמיכה ברשות שוק ההון ופעילותה וקידום רפורמות שהטיבו עם החוסכים.

משה ברקת | צילום: גיא קרן

"הייתה לי זכות גדולה לכהן כ־16 שנים את הציבור הישראלי במסגרת עבודתי בבנק ישראל, ברשות לניירות ערך ובתפקידי הנוכחי ברשות שוק ההון", הוסיף ד"ר ברקת. "בכל מקום פגשתי אנשים שפעלו באמונה ובמסירות למען הציבור בישראל. אני מודה לכולם ובפרט לעובדי רשות שוק ההון הנפלאים שהיו חבריי לדרך שהתוויתי לרשות חזקה, מקצועית ועצמאית הפועלת באחריות לטובת המשק והציבור הישראלי".

שר האוצר מסר בתגובה: "אני מודה למשה על עבודתו המסורה והמקצועית למען שדרוג ופיתוח רשות שוק ההון ומאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו".

שיתוף פעולה פורה

נשיא הלשכה, סו"ב שלמה אייזיק: "בהמשך להודעתו של הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, ד"ר משה ברקת על פרישתו בעוד כחודשיים, ברצוני להביע את הערכתי לפועלו ותרומתו של ד"ר ברקת לקידום שוק הביטוח בישראל. יצא לנו להיפגש, להתכתב וגם לשוחח על מבחר רחב של נושאים במהלך החודשים האחרונים מאז כניסתי לתפקיד נשיא הלשכה. תמיד ניהלנו דו־שיח פורה מכובד ומקצועי גם אם לא היו בינינו הסכמות ו/או חשבנו אחרת או שונה. מערכת היחסים הזו הקרינה גם על שאר מנהלי הרשות שגם החלו להיפגש עמנו במשרדי הלשכה.

"אני רוצה להודות למר ברקת על שיתוף הפעולה וההקשבה ולאחל לו בריאות טובה והמשך עשייה פורייה. אני משוכנע שהקשר בינינו ימשיך גם לאחר סיום כהונתו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email