המסורת נמשכת: "ערב מהסרטים" ב־21 ביוני לצעירים והצעירות בלשכה

סו"ב דביר רפ: "השנה בניגוד לשנים קודמות החלטתי כי על מנת לחזק את הקשר עם חברי הכנסת הצעירים - אזמין אותם לאירוע"
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

המסורת של "ערב מהסרטים" – כנס סוכנים צעירים ובני/ות הזוג עם ארוחת ערב וסרט, בסינמה סיטי בגלילות – נמשכת; ב־21 ביוני יתקיים האירוע הבא במסגרת ערב מהסרטים. לדברי סו"ב דביר רפ, יו"ר הוועדה לסוכנים צעירים והכשרת הסוכן, המארגן את האירוע, "גם ערב זה ייערך בשיתוף פעולה מלא עם חברת הביטוח איילון אשר במשך שנים רבות משתפת עמנו פעולה כמעט בכל פעילות הקשורה לסוכנים צעירים, בתחילת הערב יוצגו מוצרי הביטוח הייחודיים הנמכרים לחברי הלשכה באמצעות סוכנות הביטוח של הלשכה ויהיה ניתן להצטרף לכל מוצר".

בערב יתארחו גם חברי כנסת צעירים. לדברי רפ: "השנה בניגוד לשנים קודמות החלטתי כי על מנת לחזק את הקשר עם חברי הכנסת הצעירים – אזמין אותם לאירוע". עד כה אישרו אות בואן חברות הכנסת מיכל בירן ושרן השכל.

הערב ייפתח בשעה 19:30 בארוחת ערב עשירה בסגנון איטלקי. לאחר הארוחה יברך את הנוכחים סו"ב רפ. אחריו יעלה וידבר דורון שבתאי, ראש חטיבת מכירות ב"איילון חברה לביטוח".

סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני ביטוח, יברך גם הוא את המשתתפים וישוחח איתם; ההרצאה המרכזית בערב תהיה של אלון גל, מנכ"ל ובעלים תות תקשורת ותוצאות, שימחיש לסוכנים ולסוכנות איך ייראו ויעבדו "סוכני הדור הבא".

הערב יסתיים בצפייה בסרט טרום בכורה "אושן 8", כולל פופקורן ושתייה לכל אחד ואחת. עלות עבור סוכן/ת חבר/ת לשכה ובן/ת הזוג – 50 שקל; עלות עבור סוכן/ת חבר/ת לשכה יחיד – 30 שקל.

רפ: "מספר המקומות מוגבל, ההרשמה לקראת סגירתה, אז מהרו להירשם".

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email