המסלול המהיר: אפליקציה ייחודית לקביעת תורים לסוכני קבוצת אליפים

MediQuick תאפשר לסוכנים להפנות מבוטחים לקביעת תורים במסלול מהיר לביצוע בדיקות רפואיות; "מוצר ראשון מתוך סדרה של מוצרים שבכוונתנו להתאים לסוכני ביטוח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת Medassist יוצאת לראשונה במעטפת שירותים לסוכני ביטוח. המוצר הראשון שתשיק, MediQuick, הינו אפליקציה המאפשרת לסוכן להפנות בלחיצת כפתור כל לקוח לצורך קביעת תור מהיר לביצוע בדיקות רפואיות.

Medassist פועלת כיום מול מאות רופאים ונותני שירותים רפואיים ומעניקה שירותים לעשרות אלפי לקוחות. מוקד השרות של החברה מספק מענה לכ-5,000 פניות בחודש. באמצעות אפליקציית MediQuick יתאפשר לסוכני קבוצת אליפים להפנות כל לקוח בלחיצת כפתור למוקד השירות של החברה ולהבטיח בעבורו זימון תורים בעדיפות עליונה. זהו מוצר ראשון מתוך מעטפת מוצרים המשיקים לתחום הבריאות, שמתכננת החברה להשיק לסוכני קבוצת אליפים.

אלכס צ'רני, מייסד־משותף Medassist | צילום: באדיבות אליפים

Medassist הינה חברה ותיקה, הפועלת בתחום השירותים הרפואיים לתושבים זרים. לפני כשלוש שנים הרחיבו מייסדי החברה דניאל קוליקוב ואלכסנדר צ'רני והמנכ"ל פליקס זדרביצ' את סל השירותים, על מנת לאפשר שימוש במוצרי החברה גם לתושבים מקומיים. החברה מתמחה בקביעה ותיאום תורים לתחומים רבים, בינהם, רופאים מומחים, בדיקות דימות מכל הסוגים, ייעוצים בתחום הסיעוד ועוד.     

שת"פ עם סוכני הביטוח

אורן אל-און, יו"ר Medassist: "המוצר שהשקנו פשוט לשימוש וללא עלות, ואמור לשמש כל סוכן ללא קשר לתחום התמחותו. אין סוכן שלא נתקל בסיטואציה בה הוא עומד מול הלקוח שלו, שהתור הקרוב שנקבע לו הוא בטווח של שלושה חודשים. MediQuick באה לפתור בעיה זו ולהבטיח נגישות וזמינות מיידית לתחומים רפואיים רבים.

"בכוונתנו להשיק בקרוב את כתבי השירות MediCard ו-MediCard GOLD אשר יהוו בשורה בכל תחום השירותים הנלווים וישמשו כמעטפת משלימה לכל סוגי הביטוח, בין אם הביטוח הציבורי ובין אם הביטוחים הפרטיים", מסביר אל-און.

"זהו שיתוף פעולה ראשון עם סוכני ביטוח. בחרנו בקבוצת אליפים הפועלת כיום עם למעלה מ-600 סוכנים היות ואנו רואים אותם כמובילי דעה ובעלי נכונות לקדם מוצרים וחדשנות בתחומים המשיקים לענף".

לפני כשבועיים הודיעה חברת מנורה מבטחים על רכישת 50% מסוכנות אליפים תמורת 140 מיליון שקל, מאלכס צ'רנומורדיק ובסט קפיטל 54. העסקה משקפת לאליפים שווי של 280 מיליון שקל. השלמת העסקה כפופה לאישורים רגולטוריים של הממונה על שוק ההון ורשות התחרות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email