יו"ר מחוז חיפה והצפון: ”המפקחת מעדיפה את הביטוחים הישירים“

בכנס מחוז חיפה והצפון תקף יו״ר המחוז, מיכה אדוני, את התנהלות המפקחת שלטענתו מנסה לייתר את סוכני הביטוח. רוזנפלד: ”מנכ"ל המסלקה בחר לצאת במתקפה כנגד ראשי הלשכה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-150 סוכנים מרחבי הצפון השתתפו בכנס מחוזי שנערך בבית גבריאל שעל שפת הכנרת, בשותפות של איילון חברה לביטוח. לכנס הגיעו בין היתר חברים מהנהגת לשכת סוכני ביטוח וביניהם אריק ורדי, קובי ורדי, מקסים דרעי, ומנכ"ל הלשכה, רענן שמחי.

בכנס השתתף עידן גרינבאום, ראש המועצה האזורית עמק הירדן, שבירך את המשתתפים והביע סיפוק מכך שהלשכה בחרה לעשות את הכנס בעמק הירדן.

יו"ר מחוז חיפה והצפון, מיכה אדוני, פתח את הכנס בדברי ברכה והעלה על נס את תרומתה של הלשכה לציבור סוכני הביטוח בנושאים מהתקופה האחרונה כמו הפרדת דמי הניהול מהעמלה, כנסים מקצועיים, המלחמה בביטוח הישיר ועוד.

רוזנפלד (מימין), חמו ואדוני
רוזנפלד (מימין), חמו ואדוני

דורשים שירות זמין

לאחר מכן תקף אדוני את מדיניות המפקחת על הביטוח, דורית סלינגר ואמר כי "המפקחת החליטה לייתר את סוכני הביטוח כאשר רוממות התחרות בגרונה והיא מעדיפה את הביטוחים הישירים. נכון, ענף הביטוח זקוק להסדרה, אולם לא כפי שנוהגת המפקחת הנוכחית", קבע. "מתחילת הקדנציה שלה הוגשו כנגד הפיקוח 23 בג"צים, לא היה כדבר הזה. האם זה תקין שיבואני הרכב, סופר פארם, טלפנים, עובדי קופות החולים, בנקאים וסוכני נסיעות ימכרו ביטוח ללא רישיון? היעלה על הדעת שלא נמכרות כמעט פוליסות בריאות חדשות, אחידות ופנסיות בגלל המסלקה – וזאת בגלל מעלליה של המפקחת?“.

אורנה מצא, אחראית תחום עסקים הנדסיים באיילון, הוסיפה ידע לסוכנים בתחום ביטוח עבודות קבלניות. עופר בן נון הרצה על ביטוח צ.מ.ה (ציוד מכני הנדסי) בישראל; עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה, הרצה על דרישות הרגולציה וכיצד להתמודד מולה. אריאל מונין, יו"ר הוועדה לביטוח כללי, הסביר על יישום הרגולציה מהלכה למעשה וציין את החובות המוטלים על סוכני הביטוח כאשר הם עובדים מול ספקי שירות. אליעוז רבין הרצה על סוכן הביטוח 2030 .קרן מלאך, מנהלת פיתוח עסקי בלשכה הסבירה על פרוייקט סוכן ממ"ש וקראה לסוכנים צעירים להצטרף ללשכה.

מ"מ נשיא הלשכה, אורי צפריר, סיפר על העבודה שעושה הנהגת הלשכה למען הסוכנים, ועל כך שפעילי הלשכה העושים עבודתם בהתנדבות ומצפים לקבל רק דבר אחד – תודה והערכה.

ליאור רוזנפלד, יו"ר סניף חיפה התייחס לנושא המסלקה ואמר, "אנו דורשים מהמסלקה לתת שירות זמין ומדויק. אנו לא מקבלים שירות כזה. מנכ"ל המסלקה בחר לצאת במתקפה כנגד ראשי הלשכה במקום לתקן את מה שצריך בבית שלו", תקף רוזנפלד. לקינוח זכו הסוכנים להרצאה מרתקת של כתב ערוץ 2 ,העיתונאי אוהד חמו בנושא "ישראל והפלסטינים – לאן".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email