הנבחרים לראשי המחוזות

ברשימת הנבחרים לראשי המחוזות לא היה שינוי – כל מי שכיהנו בקדנציה הקודמת כיו"ר המחוז שלהם - נבחרו (למעט ירושלים, שם לא הייתה התמודדות) לקדנציה נוספת - מה הם הבטיחו לכם?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב יפת בקשי – יו"ר מחוז הדרום
"אמשיך בפעילותי למען המחוז הן מבחינה חברתית והן מבחינה מקצועית; אמשיך לייצג ולעזור לסוכנים בפתרון ובשאלות שיועלו. אחולל שינוי יסודי בדרום, אדאג להגדלת המחוז על ידי צירוף סניפים ששייכים לדרום ולהגדיל הנציגות בהתאם במועצה, כמו גם לשתף סוכנים מהדרום בוועדות השונות. בדרום יקבלו ימי עיון, הדרכות ונציגות כפי שקיימים היום במחוז צפון ובמחוז תל אביב. אדאג לקיום שלוחה למכללה בבאר שבע ובאמצעותה הכשרת סוכנים בדרום".

סו"ב ג'ינה פלד – יו"ר מחוז השפלה
"הדבר הכי חשוב בעיני הוא להמשיך בדרך אשר התחלתי – קיום כנסים מקצועיים במחוז, נתינת במה למגוון הקולות, הבאתם של מרצים מובילים בשוק הביטוח וייצוג מרשים לסוכנים. העשרת הידע של הסוכנים תסייע להם רבות להתמודד עם דרישות הלקוחות ולתת שירות בהתאם. הערך המוסף של הסוכנים יגיע מתוך הסדנאות המקצועיות, ולכן חשוב לי מאוד להעמיק אותן וכל הזמן להקנות לסוכנים עוד ועוד ידע".

סו"ב מיכה אדוני – יו"ר מחוז חיפה והצפון
"אפעל לשמור על מחוז הצפון כמחוז מוביל המהווה מודל לחיקוי, ואפעל להגדיל את מספר החברים. אעשה מאמץ שמקסימום סוכנים יגיעו לכנסים, ייחשפו לתכנים המקצועיים שהם צו השעה ויהיו שותפים לפעילות הענפה והחשובה אותה מעניקה הלשכה לחבריה".

סו"ב נוגה עקל – יו"ר מחוז תל אביב
"חשוב לי לאחד ולחבר בין הקצוות שלצערי נהרסו במערכת הבחירות האחרונה. אהיה יו"ר של המחוז כולו ואמשיך לדאוג לכלל הסוכנות והסוכנים, לא משנה במי תמכו. האינטרס של עתידנו חשוב יותר מכל דבר אחר. בכל קבלת ההחלטות בתור יו"ר המחוז אני רואה לפניי ארבע שכבות: השכבה הראשונה – סוכנות וסוכני הביטוח, השכבה השנייה – אלכס ועודד מאליפים שהם עבורי מורי הדרך, השכבה השלישית – עבודתי היומיומית כסוכנת ביטוח והשכבה הרביעית – בתי שרי שהיא הדור הממשיך במשרדי".

סו"ב דני קסלמן – יו"ר מחוז השרון
"ישנם שני דברים שאעשה לטובת המחוז – הראשון הוא המשך והעמקה של פרויקט הסניורים. אמשיך לפעול ולחבר בין סוכנים ותיקים וצעירים. ככל שנתמיד יותר בשילובים אלו כך נחזק ונבטיח את עתיד הענף. הדבר השני הינו קיום ימי עיון לסוכני המחוז על מנת להעשיר את הידע המקצועי שלהם וקיום פגישות בארבע עיניים עם כל סוכן וסוכנת שרצו בכך אחת לשבועיים על מנת לסייע להם בפתירת בעיותיהם הפרטניות".

סו"ב שמואל אשורי – יו"ר מחוז ירושלים
"הדבר המרכזי אליו אשאף ואפעל הוא הקמת שלוחה של המכללה לפיננסים וביטוח בירושלים לטובת הדור השני של הסוכנים במחוז. אנסה להעשיר את הכנסים בתכנים המקצועיים הטובים ביותר, ואפעל לגיבוש חברתי של סוכני המחוז באמצעות מפגשים, טיולים ופעילויות מהנות משותפות נוספות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email