הנהגת הלשכה הגיעה להבנות עם הפניקס: החברה לא תפנה ישירות למבוטחי סוכניה

ייבנה מודל שיאפשר לסוכנים להתחרות באמצעות הפניקס Smart בחברות הישירות ובחברות המשווקות מוצרי און ליין
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אחר מספר פגישות בחודש האחרון בין הנהגת לשכת סוכני ביטוח להנהלת הפניקס סוכמו עקרונות לחיזוק מעמד סוכני הפניקס ומתן אפשרות לסוכנים להתמודד בשוק הרכב התחרותי. הפניקס תמשיך לשמור על העיקרון לפיו החברה לא פונה בהצעות חלופיות ללקוחות הפניקס המשויכים לסוכני החברה. כמו כן סוכם כי בכל הפרסומים של החברה תשולב גם המלצה לפניה לסוכן הפניקס. בעקבות בקשת הלשכה – הפרסומים ברדיו ובטלוויזיה כבר כוללים הפניה זו.

בנוסף, בשבועות הקרובים ייבנה מודל שיאפשר לסוכני הפניקס לשווק את מוצרי הפניקס Smart בצורה תחרותית בענפי הרכב והדירות. בפניקס מדווחים כי הם נערכים לקראת תחילת חודש מרץ לספק לסוכנים את הכלים הנכונים להתחרות באמצעות מוצרי הסמארט. התהליך, שאמור לצאת לדרך בתקופה הקרובה, יאפשר לסוכנים מכירת ביטוחי רכב באמצעות הפניקס זהיר או הפניקס במחירים תחרותיים למול חברות הביטוח האחרות והחברות הישירות.

אייל לפידות | צילום: הפניקס

הבנה הדדית

אייל לפידות מנכ״ל הפניקס ברך על ההסכמות עם הלשכה והביע את אמונו כי הקשר בין הפניקס לסוכניה ילך ויתחזק. נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד: "שמח כי הנהלת הפניקס רואה עין בעין עם הלשכה, כי סוכני הביטוח ובמיוחד סוכני הפניקס הם המשאב העיקרי והחשוב של החברה ויש להמשיך לטפח את הקשר עימם ולתת להם כלים להתחרות בשוק רכב ודירות מורכב ותחרותי. לפידות רואה כמונו את המחויבות לשלב את סוכני הפניקס בתהליכי המכירה הדיגיטליים".

סו"ב ליאור הורנצ'יק, סגן ומ"מ הנשיא, מסר: "מדובר בהבנה הדדית שהסוכנים צריכים את חברות הביטוח והחברות צריכות סוכנים ואין תחליף גם לפניקס לסוכני הביטוח שלה שיידעו לייצג אותה נאמנה".

"אני מברך את הפניקס שהבינה שסוכני הביטוח הם זרוע השיווק האיכותית והמקצועית ביותר שיכולים לתת פתרון הולם למבוטחים גם בעידן הדיגטילי", אמר יו"ר הועדה האלמנטרית, סו"ב ישראל גרטי.

סו"ב צביקה ויינשטיין, יו"ר ליסוב החברה הכלכלית מסר כי "הפניקס הבינה שבעידן הדיגיטלי אין תחליף לסוכן הביטוח והלכה לקראת הנהגת הלשכה תוך הבנה כי חייב להתקיים שיתוף פעולה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email