הנהגת הלשכה החדשה החלה בעבודתה; במוקד – שמירה על תדמית סוכן הביטוח

נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד: "נופיע בכל מקום ונדאג שקולנו ישמע בצורה הברורה ביותר. כפי שהבטחנו, נגיב בנחישות וברהיטות מול אלה המנסים לפגוע בתדמיתנו ובכבודנו המקצועי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כבר בשבוע הראשון לעבודתו מקיים נשיא הלשכה החדש, סו"ב ליאור רוזנפלד, את שהבטיח: לשכת סוכני ביטוח תוזכר יותר בתקשורת, ולטובה. הנהגת הלשכה החדשה נהנית מסיקור תקשורתי נרחב סביב נושאים שונים הקשורים לעבודת סוכן הביטוח ומיקומו בעולם הביטוח, הפנסיה והפיננסים. נשיא הלשכה השתתף בשורה ארוכה של ראיונות תקשורתיים במדיה – חדשות ערוץ 10 , תכניתו של רזי ברקאי בגלי צה"ל, פאנל אחד על אחד בוועידת עדיף, ראיון לאתר האינטרנט YNET ולעיתון כלכליסט.

לתהליך התקשורתי המאומץ הצטרפו חברי לשכה רבים, בעבודת צוות אותה ריכזה סו"ב רחל כבודי, המיועדת לעמוד בראש הוועדה ליחסי ציבור וקשרי ציבור בלשכה, אשר הגיבו בנחרצות ברשתות החברתיות כנגד הניסיונות לפגוע בתדמית סוכני הביטוח, ותרמו להבהרת חשיבותם ותרומתם לציבור בישראל.

בין דבריו בראיונות התקשורתיים הדגיש רוזנפלד, כי "סוכני הביטוח בישראל עושים עבודתם נאמנה למען ציבור המבוטחים והחוסכים מתוך שליחות ודאגה לצרכיהם. כמחצית מהתביעות המשולמות מידי שנה בשוק הביטוח לא היו משולמות ללא התערבות סוכני הביטוח. מכאן שנחיצותו של סוכן הביטוח, גם כיום, אינה מוטלת בספק".

רוזנפלד

עוד הבהיר, כי "לסוכני הביטוח מגיעה תדמית הולמת לשליחות המקצועית והחברתית בה הם נושאים יום ביומו. הציבור לא יוותר על סוכן הביטוח האישי והמקצועי גם בעידן הדיגיטלי. נביא את הסוכנים לקדמה הטכנולוגית ונבטיח שהתהליכים הדיגיטליים יהוו נדבך משמעותי בהעצמה ובחיזוק תדמית הסוכן, כמו גם יכולותיו במשימות השירות, התפעול והמכירה. עם התאמת פעילות הסוכן למגמות הצרכניות העדכניות, נשמור על הנכס שאין עוררין לגביו: השירות האישי והמקצועי שאותו יכול לקבל הלקוח רק על ידי סוכן הביטוח".

חיזוק הלובי הפוליטי

מישור נוסף בו עסקה הנהגת הלשכה השבוע התמקד בקיומן של שיחות ראשונות עם חברי כנסת מכל הסיעות. סו"ב ליאור הורנצ'יק, סגן נשיא הלשכה המיועד והאחראי על פעילות הלשכה מול הרגולציה והכנסת, ציין כי "קיבלנו רוח גבית משמעותית מאוד לקידום רעיונות שונים ומהשיחות עולה כי יש לנו שגרירים נאמנים בכנסת, המכירים ומעריכים את עבודתנו". לדבריו, הפעילות מול חברי הכנסת תמשיך ותתרחב בשבועות הקרובים.

הידברות עם חברות הביטוח

גל הברכות שהגיעו לרוזנפלד ולחברי הנהגת הלשכה החדשה לאחר הבחירות, הביא גם לקביעתן של פגישות קרובות עם בכירי חברות הביטוח. במסגרת זו מסר סו"ב צביקה וינשטיין, המיועד לתפקיד ממלא מקום וסגן נשיא הלשכה, כי "בכוונתנו ליצור דיאלוג ענייני וממוקד עם הנהלות החברות, מתוך הבנת החשיבות של שיתוף הפעולה בין הצדדים לטובת ממשקי העבודה ההדדיים ומתן התמיכה הנדרשת מצד החברות בזרוע ההפצה והשירות המרכזית שלהן – הסוכנים. קיימים נושאים רבים העומדים על הפרק ומובן מאליו כי מדובר בתהליך מתמשך, אולם פנינו ליצירת מערכות יחסים חדשות וכפועל יוצא מכך, שיפור ביחסן של החברות לסוכנים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email