הנהלת מגדל הגיעה לפגישה בלשכה, על הפרק: העצמת פעילות מוטת סוכנים

מ"מ נשיא הלשכה: "נשים דגש על חברות שזוכרות את סוכני הביטוח שלהן"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בתחילת השבוע הגיעה הנהלת מגדל, בראשות בעל השליטה בחברה שלמה אליהו, יו"ר החברה ניר גלעד, המנכ"ל רן עוז, המשנה מנכ"ל ליאור רביב ואקטוארית החברה רוני גינור, לביקור בלשכה שמטרתו, בין היתר, בחינת דרכים להעצמת סוכן הביטוח וחשיבות עבודתו.

נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד: "אני מברך על ישיבה מקצועית ועוצמתית, מתוך הבנה כי סוכן הביטוח היה וישאר במרכז הבמה, כי הוא זרוע השיווק המרכזית של חברות הביטוח.

"חברי הנהלת מגדל ובראשם הבעלים שלמה אליהו, שבעברו היה סוכן ביטוח, מבינים ויודעים שהסוכנים הם עמוד התווך של עולם הביטוח בישראל".

הנהגת הלשכה והנהלת מגדל בפגישה | צילום: באדיבות הלשכה

מ"מ נשיא הלשכה, סו"ב ליאור הורנצ'יק: "אני מברך על ישיבה איכותית ומקצועית שהתנהלה מול בכירי מגדל, כולל בעל החברה שלמה אליה אשר את דרכו התחיל כסוכן ביטוח ולכן הוא מבין ויודע מה החשיבות של בעל מקצוע שמלווה את המבוטח לאורך כל הדרך וכן ביום פקודה.

"שיתופי פעולה כאלו מבורכים. סוכם כי יתבצעו פגישות המשך מקצועיות לצורך יישום תכנית הבנייה והעצמת סוכני הביטוח".

יו"ר הוועדה האלמנטרית, סו"ב ישראל גרטי: "שמחתי לראות שחברה גדולה כמו מגדל, למרות המגמה בשוק, עדיין רואה את החשיבות בעבודה שוטפת עם סוכני ביטוח בביטוחי פרט ובעיקר בביטוח רכב. כיו"ר הוועדה האלמנטרית אעשה כל מה שנדרש כדי להגדיל את העבודה עם חברות שהן מוטות סוכנים באופן אמיתי.

"שלמה אליהו ביטא את הדברים בצורה הכי אותנטית ברצון שלו לשתף פעולה עם סוכני ביטוח ועם הלשכה. הוא הבטיח ללכת לקראת הסוכנים ולשמור על העמלות כדי שהסוכן יוכל להתפרנס היטב. נקים צוותי חשיבה משותפים כדי לראות איך
מגדילים את העבודה המשותפת עם מגדל".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email