הנחה של 25 אלף שקל לסוכני הלשכה ברכישת יונדאי סנטה־פה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

ועדת הרווחה בראשות סו"ב מאיר רוטברג, חתמה בימים אלה על שיתוף פעולה עם יבואנית יונדאי, במסגרתו חברי הלשכה יקבלו הנחה בסך 25 אלף שקל, ומערכת איתור חינם, ברכישת רכב השטח יונדאי סנטה־פה 2018 . מדובר בהנחה של כ־10%. עוד הוסכם על הנחה של 10,000 שקל לחברי לשכה שרוצים לרכוש יונדאי סונטה 2018.

לדברי מאיר רוטברג, שיתוף הפעולה עם יונדאי הוא הראשון מבין שיתופי פעולה נוספים עם סוכנויות רכבי יוקרה וצפויים שיתופי פעולה ומבצעי הנחות לסוכני הלשכה בקרוב עם יבואני אאודי, ב.מ.וו. ועוד.

רוטברג מציין כי "במהלך החצי שנה אחרונה עלו עשרות מודעות של הוועדה על הנחות לסוכני הלשכה בכל תחומי החיים – בעסקי ובפרטי; בקרוב נודיע על דואר היברידי לסוכנים (מאפשר שליחת מכתב מודפס ישירות מהמחשב, דרך בית דפוס, לנמען), שורט ליס לרכישת רכב משומש ועוד הנחות".

לדברי רוטברג, בתחום העסקי נחתמו שיתופי פעולה עם חברת Seegnature, במסגרתו קיבלו הסוכנים הנחה על רישיון לפעול באמצעות מערכת שפיתחה החברה להצגה, סקירת וחתימה מרחוק על מסמכים. ״המנוע שלי להצלחה זה רווחת הסוכנות והסוכנים. זו הסיבה שהסוכנים בחרו הנהגה חדשה, רעבה ונמרצת, על מנת להנגיש משהו קצת שונה לענף הביטוח״.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email