"הסוכנים הם אוטוריטה מקצועית חשובה לציבור – נסייע להם ככל שניתן"

כך לדברי מנכ"ל איגוד חברות הביטוח בפגישה שנערכה עם הנהגת הלשכה; נשיא הלשכה: "הקשר עם חברות הביטוח חשוב לנו ולהן, ולכן השת"פ הזה משמעותי מאוד"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנכ"ל איגוד חברות הביטוח ד"ר גיא רוטקופף וסמנכ"ל האיגוד גיל סלומון הגיעו במהלך השבוע שעבר לביקור עבודה בלשכה ומפגש עם בכירי הלשכה. במגבלות ההגבלים העסקיים, המפגש עסק בין היתר, במאבקים הנוכחיים והצפויים של הלשכה בחודשים הבאים וביניהם רצון חברות האשראי להכנס לתחום הביטוח, המכירה הישירה של החברות וכוונת קופות החולים להתרחב בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל וכן על חוזרי הרגולציה.

בפגישה השתתפו נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, מנכ"ל הלשכה מוטי ארבל, יועמ"ש הלשכה עו"ד עדי בן אברהם, יו"ר מחוז הדרום סו"ב יפת בקשי, וסגן ומ"מ הנשיא סו"ב ליאור הורנצ'יק.

פגישה איגוד חברות הביטוח | צילום: באדיבות הלשכה

בסיום המפגש החליטו הצדדים להמשיך בסיעור מוחות וחשיבה על מנת לחזק את הקשר בין החברות לסוכנים. לשכת סוכני ביטוח ואיגוד חברות הביטוח משתפים פעולה במספר נושאים והנהלת האיגוד היא אורחת קבע בכנסי הלשכה.

קשרי עבודה הדוקים

בעקבות הפגישה מסר מנכ"ל איגוד חברות הביטוח: "שמחתי להגיע לביקור בלשכת סוכני ביטוח עמה יש לאיגוד קשרי עבודה מצוינים והערכה רבה לנשיא הלשכה. אני מוקיר את הנהגת הלשכה שמצידה עושה עבודה נאמנה בשמירה על איכות עבודת סוכן הביטוח, דבר החשוב גם לחברות ולציבור המבוטחים. נסייע ככל הניתן לסוכנים שהם אוטוריטה מקצועית חשובה לציבור בישראל".

נשיא הלשכה: "חשיבה ושמיעת מכלול דעות של שני שחקנים מרכזיים בשוק הביטוח, היצרנים והסוכנים היא דבר מבורך בעיקר למען ציבור המבוטחים שצריך בסופו של דבר לקבל את המוצר, השירות, הייעוץ, וההכוונה הטובים ביותר ובשיחות כאלו תמיד מוצאים רעיונות ואפיקי פעולה נכונים. הקשר שלנו עם חברות הביטוח חשוב לנו ולהם מאוד ולכן חשוב שיתוף הפעולה הזה".

מ"מ וסגן נשיא הלשכה הוסיף: "שמחנו לארח את מנכ"ל איגוד חברות הביטוח בלשכה. שמירה על קשרי העבודה ההדוקים שלנו עם גורמים משפיעים במשק היא בעיני אבן יסוד בפעילותנו. הצפנו בפגישה את הנושאים החשובים העומדים על סדר יומו של הענף בצל האירועים הפוקדים אותנו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email