יום עיון מקצועי: הסוכנים הצעירים השתלמו בחידושים של ביטוחי הבריאות

בין הנושאים שנחשפו אליהם הסוכנים הצעירים ביום עיון שנערך בתחילת השבוע עמדה הרפורמה בפוליסות האחידות. גם סוגיית חוזר צירוף לביטוח נידונה בכנס
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יום עיון מקצועי לסוכנים צעירים התקיים השבוע (א‘) ובו השתתפו כ־40 סוכנים. הכנס שאורגן על ידי הוועדה לסוכנים צעירים בשיתוף פעולה עם הוועדה לביטוחי בריאות בלשכה התקיים במכללה לפיננסים וביטוח בתל אביב.

רפורמת הפוליסות האחידות בביטוח הבריאות, כמו גם שינויים אחרים בענף, מעסיקים את כלל הענף ויו“ר הוועדה לביטוח בריאות בלשכה, יואל זיו, סקר את הנושא עבור הסוכנים הצעירים. סמנכ“ל מכירות ארצי בכלל ביטוח, אושרת בן משה, על פוליסת הבריאות החדשה של כלל. את סוגיות חוזר יישוב תביעות וחוזר צירוף לביטוח סקר היועץ המשפטי של הלשכה, עדי בן אברהם.

 יו"ר ועדת ביטוחי הבריאות והסיעוד, יואל זיו
יו"ר ועדת ביטוחי הבריאות והסיעוד, יואל זיו

בכנס דיברו גם איה לחמי, יועצת ארגונית שהרצתה על מיצוב אישי יוצא דופן בעולם והביטוח ועו“ד עודד שטרנברג שהוא מומחה לתביעות נזיקין הציג מקרים מעניינים וסוגיות בתביעות בריאות ודיבר על אחריותו המקצועית של הסוכן.

דביר רפ, יו"ר הוועדה לסוכנים צעירים, הציג בפני הסוכנים את פעילות הוועדה והבטיח פעילויות נוספות לטובת הסוכנים הצעירים. "קיבלנו פידבקים נהדרים ממי שהשתתפו ביום העיון. אמרתי את זה לסוכנים, ואני חוזר ומדגיש זאת שוב; יש חשיבות רבה בהשתתפות הסוכנים הצעירים בפעילויות הוועדה ובפעילויות הלשכה בכלל. אלו הזדמנויות מצוינות עבורם ללמידה, התמקצעות, היכרות עם בכירי הלשכה וגם גיבוש חברתי," אמר דביר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email