“הסוכנים קיבלו כלים מעשיים שיסייעו להם בשיפור ההכנסות”

יותר מ־150 סוכנים וסוכנות השתתפו בכנס מחוז השפלה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מעל 150 סוכנים וסוכנות ממחוז השפלה השתתפו בכנס שנערך אתמול במלון לאונרדו באשדוד.

על תכני הכנס, שנערך בשיתוף חברות הביטוח מגדל ושלמה ביטוח, טרחו במשותף – סו"ב ג'ינה פלד, יו"ר מחוז השפלה; סו"ב אבי שבי, יו"ר סניף אשדוד-אשקלון; סו"ב משה לבהר, יו"ר סניף ראשון לציון, וסו"ב ישראל דיאמנט, יו"ר סניף רחובות-נס ציונה.

את יום העיון פתח סו”ב לבהר, שהתכבד במעמד משום שחגג יום הולדת. הוא אף קיבל עוגת יום הולדת מבכירי הלשכה.

חברי הלשכה בכנס השפלה | צילום גיא קרן

גלית יאיר, מנהלת מחוז ספיר בשלמה חברה לביטוח, דיברה על "המדריך להזזת הרים"; מקסים בוזגלו, יו"ר יועצי המשכנתאות מטעם ההתאגדות לעסקים קטנים, מרצה באקדמיה ומנכ"ל קבוצת מפנה יעוץ ומימון, הרצה על שיתופי הפעולה בין סוכן הביטוח ויועץ המשכנתאות; יאיר ארונסי, מנהל מכירות חא"ט ופיננסים סיפר על הפתרונות הפיננסיים בעולם החדש; אילנה טנא, מייסדת ובעלים "תלתן החזקות ופרוייקטים" הציעה כלים לאיך למנף את ההכנסות של סוכן הביטוח;

החלק השני היה החלק המקצועי ובו סו"ב עוזי ארגמן, יו"ר "ליסוב סוכנות לביטוח" סיפר על פוליסות הביטוח לחברי לשכה; סו"ב איגור מורי, יו"ר ועדת בריאות וסיעוד, דיבר על "נסיעות לחו"ל – אותה נסיעה הכנסה נוספת"; סו"ב ליאור הורנצ'יק,מ"מ נשיא הלשכה, עדכן את הנוכחים בפעילות השוטפת של הלשכה בימים אלה; סו"ב ישראל גרטי, יו"ר הוועדה לביטוח אלמנטרי, סיפר על פעילות הוועדה תחת הכותרת "משולחנה של הוועדה".

את הכנס סיים בהרצאה מרתקת יובל אברמוביץ – סופר, מרצה בינלאומי ויזם, על הנעת אנשים לייצר ולממש חלומות.

סו"ב לבהר: "יום העיון יוחד להרחבת האפשרויות להגדלת הכנסותיו של הסוכן. הכנס היה מוצלח ביותר עם השתתפות יוצאת דופן של הסוכנים במחוז שהתאמצו ובאו עד אשדוד".

סו”ב שבי נשא דברים בסיום הכנס: “אנחנו מודים לכל סוכני השפלה שהשתתפו ונהנו מערך מוסף וגם מתכנים מקצועיים. כולנו – יו”ר הסניפים ויו”ר המחוז – נמצאים ופועלים כל ימות השנה למען סוכני הלשכה. אנחנו נמשיך להפיק לקחים ולשפר את הכנסים הבאים של מחוז השפלה”. שנותנים כלים מעשיים, העשרה וידע לשיפור מקצועיותם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email