הסוכנים שהשתלמו באתונה הוזמנו לעבוד ישירות מול מבטח הענק HDI גלובל

72 סוכנים וסוכנות ובני הזוג שלהם יצאו להשתלמות מקצועית באתונה, במהלכה נפגשו עם מנהל בכיר בענקית הביטוח הבינלאומית • סו"ב מאיר רוטברג: "ההרצאות היו מרתקות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השתלמות מוצלחת ביותר לחברי לשכה באתונה, יוון. זוהי ההשתלמות המקצועית השלישית בחו"ל שמארגנת ועדת הרווחה בראשותו של סו"ב מאיר רוטברג, כשהקודמות התקיימו בבלגרד ובבוקרשט. 72 סוכנים וסוכנות ובני הזוג שלהם יצאו לאתונה ל־3 ימים, בהם הוקדש יום אחד להשתלמות מקצועית בה השתתפו מומחים בינלאומיים.

לדברי סו"ב רוטברג, נוטיס ווגיאקקוס, מנהל בכיר בחברת HDI Global SE , ענקית הביטוח הבינלאומית לביטוח עסקים, לה נציגות בכ־150 מדינות ברחבי העולם, "סקר את פעילות החברה בפני הסוכנים והסוכנות מישראל. בסוף הרצאתו הוא הזמין אותם לעבוד מולו בביטוחי עסקים גדולים וחבויות מסובכות, כשהוא ידאג לפייסינג בישראל". עוד מוסיף רוטברג שמדובר בבשורה משמעותית של עבודה ישירות מול HDI בכל הקשור לעסקים גדולים.

סו"ב רוטברג וסו"ב אורן | צילום: נמרוד אורן

הרצאה נוספת בהשתלמות המקצועית ניתנה על ידי סוכנת הביטוח היוונייה, דור שני לדבריה, מרינלה סוריקה, שסקרה את ענף הביטוח והרגולציה בשוק האירופאי. לדבריה, מספר רוטברג, על פי הרגולציה האירופאית חייב כל סוכן ב־15 שעות השתלמות בשנה. "ההרצאות היו מרתקות, ואף סוכן לא עזב את האולם. וחוץ מלימודים, הסוכנים והסוכנות נהנו גם ממלון מצוין וסיור מהנה ברחבי אתונה. תודה לעלינא תומר, מנהלת המכירות של ארקיע שטרחה והיתה עימנו לאורך כל ההשתלמות", אומר רוטברג, שמבטיח שההשתלמות הבאה בחו"ל נמצאת כבר בצנרת. לאן? הוא יגלה בהמשך…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email