הסוף להפסדים התפעוליים? כיסוי ביטוחי למתקפות סייבר על נמלים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במהלך החודשים האחרונים גברו התקפות הסייבר על נמלים וטרמינלים ברחבי העולם. מתקפות הסייבר שיבשו פריקה וטעינה של אוניות וכן את לוחות ההמראות והנחיתות של מטוסים. לכן, ברוקר הביטוח הגלובלי WTW פעל למציאת פתרון שיענה על צרכי המפעילים.

הכיסוי הביטוחי החדש יפצה את הנמלים על נזקי מתקפת הסייבר. צילום: shutterstock

ב-WTW הציגו מוצר חדש שיאפשר כיסוי ביטוחי כנגד מתקפות הסייבר על מתקני נמלים וטרמינלים. הפוליסה מכסה שיבושים תפעוליים הגורמים להפסדים, כולל של מפעילי המנופים והציוד הטכני, לנזקים שנגרמים לרכוש, לשיבושים במשלוח המטען, לפעולות רגולטוריות והוצאות ניהול משברים.

ב-WTW מסבירים שהמוצר הביטוחי תוכנן ופותח על ידי מומחי הסייבר והספנות כדי לענות על הצרכים המיוחדים של סקטור זה. התכנון של המוצר נעשה כדי שיהיה קל להבנה ולהפעלה וכדי שיענה על צרכי הלקוחות.


כמה שווה פוליסת ביטוח החיים של צ'ארלס דיקנס?

האם נסיתם להעריך באיזה סכומים היו מבוטחות דמויות חשובות בהיסטוריה? חברת הביטוח ציריך מנסה לתת תשובה, כאשר פרסמה העתקים דיגיטלים של פוליסות ביטוח חיים לדמויות ידועות בבריטניה לרגל מלאת 100 שנה לפתיחת השלוחה של ציריך בבריטניה.

בין הדמויות נכללו הסופר והמחזאי הידוע צ'ארלס דיקנס ואנשי בית המלוכה הבריטית, כמו למשל הדוכסית של קנט, האמא של המלכה ויקטוריה, והנסיך מאדינבורג, הבן של המלכה ויקטוריה.

צ'ארלס דיקנס רכש ב-19 בנובמבר 1841 פוליסת ביטוח חיים על סכום של 5,000 ליש"ט. לפי חישובי ציריך, הפוליסה בכסף של היום הייתה שווה 300 אלף ליש"ט.  דיקנס היה צריך למסור טפסים על מצב בריאותו שמולאו על ידי מקורבו השחקן וויליאם מקרדי. השחקן ציין בטופס כי הוא מכיר את דיקנס כארבע-חמש שנים וציין כי הסופר במצב בריאותי טוב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email