הסוף ללוחות של חברות הביטוח: הלשכה תפיק לחבריה לוח שנה עצמאי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לשכת סוכני הביטוח מקדמת הפקת לוחות שנה עבור סוכני הביטוח, שיחליפו את הלוחות שעד היום נמכרו לסוכנים על ידי חברות הביטוח. בלשכה מסבירים כי במסגרת מיתוג סוכני הביטוח, הגיוני הרבה יותר שהלוחות והיומנים שסוכני הביטוח שולחים ללקוחותיהם יישאו מסרים שיציגו את הקשר בין הסוכן ללקוח ואת השירות שהסוכן מעניק, במקום הלוחות הקבועים של החברות, שמפרסמות את החברות בלבד ולא נותנות ביטוי לסוכן.

לוחות השנה של חברות הביטוח מוכרים בכל בית בישראל כמעט, הודות למשלוח הלוחות על ידי סוכני הביטוח ללקוחותיהם. לדברי יו"ר ועדת רווחה עוזי ארגמן, שממונה על הפרויקט מטעם הלשכה, "במשך כל השנים עזרו הסוכנים לחברות הביטוח לפרסם את עצמן. רוב הסוכנים הזמינו לוחות של החברות וכך עשו להן פרסום. אנחנו מעוניינים שהשנה הלוחות יהיו ייחודיים ללשכת סוכני הביטוח, עם מסרי הלשכה לציבור".

הלשכה פנתה לכמה משרדי פרסום ובערב הפסח נבחר המשרד הזוכה שיפיק את הפרויקט. ארגמן מסר כי למרות הפרסום שכללו הלוחות, הם לא ניתנו בחינם. גם הלוחות של הלשכה צפויים להימכר בעלות סמלית שלא תעלה על העלויות שגבו חברות הביטוח ולא תכביד על הסוכן. בנוסף, מדובר במוצרים ברמת גימור והפקה גבוהים יותר. בלשכה רואים חשיבות רבה בהצלחת המהלך כחלק ממיתוג הסוכן והלשכה, כגוף עצמאי שאינו תלוי או כפוף לחברות הביטוח. "אנו מבקשים עזרה מהסוכנים, שיעזרו בשיווק הלוחות ויפיצו את הבשורה בקרב חבריהם, שימהרו ויזמינו לוחות כבר בתקופה הקרובה, דרך הלשכה", מסכם ארגמן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email