הסכם עם בנק יהב: חברי הלשכה זכאים לפתוח חשבונות עסקיים ואישיים בתנאים מיוחדים

עד כה נפתחו למעלה מ-120 חשבונות במסגרת ההסכם; הסוכנים מביעים שביעות רצון מהתנאים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הלשכה חתמה על הסכם מול בנק יהב למתן הטבות לסוכני ביטוח עצמאים ושכירים שיפתחו חשבון בבנק יהב. בין ההטבות שלהן יזכו חברי הלשכה, פטורים והנחות על עמלות בפעולות רבות בחשבון, מתן הלוואות עסקיות ואישיות בתנאים נוחים, אפיקי השקעה מגוונים ומתן אשראי בהיקף גבוה שיאפשר לסוכנים להתרחב ללא המצאת ביטחונות כספיים.

לדברי יו“ר ועדת הרווחה עוזי ארגמן, ”מאז שנחתם ההסכם נפתחו למעלה מ-120 חשבונות והסוכנים מביעים שביעות רצון גדולה מתנאי ההסכם. היתרון הגדול בהסכם הוא שבנק יהב מתייחס לסוכני הביטוח כמגזר חשוב. סוכם כי יינתן לסוכנים שירות אישי“.

ארגמן מבקש להודות לחברים שליוו אותו לכל אורך הדרך: חבר הלשכה עו“ד אבי פרנקל, ועו“ד חנוך פת, ש“שימש כיועץ חיצוני של הוועדה, וסייע רבות בקבלת החלטות ובבדיקת פרמטרים וכל הנתונים“. לדברי עידו מלין, סגן מנהל אגף ומנהל אשראי עסקי בבנק יהב, ”עיקר ההטבה מיועדת לסוכנים עצמם, ברובם עצמאים או בעלי סוכנויות. סוכני הביטוח יוכלו לקבל הלוואה לטווח ארוך, בסכום של עד 200 אלף שקל לעשר שנים, בריבית שמתחילה פריים + 1.8% ועד 3.8%, תלוי בטווח של התקופה.

”בנוסף, אנחנו מציעים תנאי עו“ש עם עמלות מופחתות. העמלות בבנק יהב הן בין הנמוכות בשוק, והסוכנים יזכו להטבה של 50% הנחה בעמלות עו“ש, להטבות בניהול ניירות ערך, לכרטיסי אשראי יוקרתיים, להלוואות רכב ולמתן יתר השירותים הנדרשים על ידי סוכני הביטוח. הבנק התנה את מתן ההטבות בהעברת פעילות מינימלית של 12 אלף שקל. כך, כמעט כל סוכן יוכל ליהנות מהתנאים“.

מתן האשראי מתבסס על שיקולי אשראי המקובלים בבנק. עם זאת, מדגיש מלין, ”עיקר האשראי ניתן בהסתמך על התחייבותו של הלקוח להפקיד את תקבולי העמלות מחברות הביטוח בחשבון הבנק, ובכך מקל על מצבת הביטחונות שהלקוח נדרש להמציא במקומו אחרים“.

מלין מוסיף כי הבנק התחייב לתת יחס אישי לסוכנים. כלומר, קשר ישיר עם מנהלי צוות וסניפים, באמצעות מיילים וטלפונים, מכיוון שבבנק יהב כל סוכן נחשב ללקוח עסקי מכובד. ”כמו כן, הקמנו, בשיתוף ועדת הרווחה בראשות ארגמן, ועדה שתטפל במקרים חריגים, או במקרים שבהם נדרש סיוע מיוחד. אנחנו לא מחייבים את הסוכן להעביר את כל הפעילות שלו לבנק יהב, אלא מאפשרים לו לבחור בנו כבנק הנוסף שלו, ובלבד שיעביר לבנק פעילות עסקית שוטפת“.

בנוסף להצעות הערך לסוכנים עצמאיים, ההסכם מקפל בתוכו הצעת ערך מצוינת לשכירים בסוכנויות ביטוח ולבני משפחה מקרבה ראשונה, הן במתן הלוואה בסך 100 אלף שקל בריבית הטבה ופטור מעמלות עו“ש, למפקידי משכורת בסך 5,000 שקל ומעלה. במסגרת ההסכם, בנק יהב אף פורש חסות על כנסים גדולים של הלשכה, ומעורב בפעילויות נוספות, כמו כנס שמתוכנן לסוכנים צעירים, שבו ירצו נציגי הבנק בפניהם על ניהול כלכלת משפחה וניהול נכון של עסק. מלין מציין כי מאז שיצא ההסכם לדרך לפני כמה חודשים נעשו פניות רבות מצד סוכנים.

”נפתחו למעלה מ-120 חשבונות עסקיים של עצמאים. זה מעיד עד כמה העסקה משתלמת עבור הסוכנים. מרבית הלקוחות קיבלו אשראי, ועד כה אנו מתרשמים שיש שביעות רצון רבה. סוכנים רבים מגיעים בשיטת חבר מביא חבר ומבחינתנו זה סימן להצלחה“.

לבנק יהב 45 סניפים ו-7 מרכזי ייעוץ לקוחות ברחבי הארץ. ”אנחנו מעניקים את כל השירותים הבנקאיים ברמת שירות גבוהה ואיכותית, תוך ראיית טובתו של הלקוח“, מדגיש מלין. ”מאז שהתחיל הקשר עם סוכני הביטוח, צברנו ניסיון רב לצרכים של הסוכנים ולפעילות הייחודית שלהם. נהפכנו למקצוענים במתן שירותים בנקאיים לסוכני ביטוח“.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email