הסתיימה הסדנה הבינדורית בתל אביב וחיפה – "פידבקים מצויינים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השבוע הסתיימה "הסדנה ההוליסטית למעבר בינדורי ומכירת תיק ביטוח". הסדנה כללה 3 מפגשים והתקיימה במקביל בתל אביב ובחיפה. בתל אביב השתתפו 22 סוכנים וסוכנות ובחיפה 19, בהם מבוגרים ששוקלים למכור את תיק הביטוח שלהם, דור המשך וסוכנים צעירים שמעוניינים לרכוש תיק או למזג פעילות עם סוכנים וותיקים.

לדברי סו"ב תדהר סאטובי, יו"ר הוועדה הבינדורית בלשכה, שיזמה את הסדנה יחד עם משרד עוה"ד קן-דרור והראל, הסדנה הייתה מוצלחת ו"הפידבקים מהסוכנים שהשתתפו היו מצויינים".

הסדנה הבינדורית בחיפה. צילום: באדיבות הלשכה

סאטובי הנחה את המפגשים, שבהם השתתפו המרצים: עו"ד ליאור קן-דרור, יועץ משפטי למחוזות צפון, שפלה והדרום, רו"ח בועז מקחל, עו"ד ניצן הראל, עו"ד יניב גל והיועצת הארגונית דרורית גל-פז.

עו"ד קן-דרור סקר את ההיבטים המשפטיים של מכירת תיק ביטוח והערה בינדורית, הביא דוגמאות של סוכנים שעשו זאת, ואירועים בלתי צפויים שייתכנו במכירה לא נכונה; עו"ד יניב גל סקר את סוגי העסקאות (מניות, תיקים וכד') וההיבטים המשפטיים של כל אחת מהן. כמו כן, גם סקירה מפורטת של נושא הירושות ושל צוואות; רו"ח מקחל הרצה על תמחור תיק ביטוח, הגורמים המשפיעים על המחיר והיבטי מיסוי.

עו"ד ניצן הראל סקר את נושא "האמנה המשפחתית" ומה צריך לכלול בה, וכן דגשים על ליווי קונה/מוכר; דרורית גל-פז הציגה את הצד האנושי במכירה – הכנת המשרד והכנת הלקוחות לקראת העברת התיק.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email