"העבודה בלשכה חיזקה את דעתי החיובית על סוכן הביטוח"

הכירו את עובדי לשכת סוכני ביטוח שפועלים מאחורי הקלעים ודואגים לתפקוד השוטף של הלשכה - והשבוע: דיאנה קסוס, ע. מנהלת חשבונות ואחראית על ניהול החשבונות של המכללה לפיננסים וביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ותק בלשכה: שנתיים

ותק במקצוע: שנתיים

השכלה: תיכונית + סוג 1 בהנהלת חשבונות

מצב משפחתי: רווקה

תארי את תפקידך בלשכה. כיצד נראה יום עבודתך?

"כחלק מצוות מחלקת הנהלת חשבונות בלשכה ובחברת ליסוב בע"מ, תפקידי כולל טיפול בהפקת חשבוניות ללקוחות וחברות ביטוח, ומעקב ועדכון דוחות חייבים מול מנכ"ל הלשכה רענן שמחי. במסגרת תפקידי אני נמצאת בהתנהלות שוטפת מול חברות האשראי והבנקים, אשר מצריכה התאמות בנק בספרי הנהלת חשבונות בסוף יום.

בנוסף, אני מרכזת את כל נושא התקבולים של המכללה לפיננסים וביטוח, תוך שיתוף פעולה מול צוות המכללה בכל הנוגע לתשלומים, התחייבויות ומלגות".

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את הגיוון והאתגר בעבודתי, שבה אני מרכזת פעילות שוטפת במערך הנהלת החשבונות, תוך עבודה צמודה למנהלת החשבונות הראשית רחל שרעבי. התפקיד שלי דורש המון אחריות, המון ריכוז ולמידה.

במהלך יומי בעבודה אני נותנת שירות ומשתדלת תמיד לעשות הכי טוב שאני יכולה, ואין כמו תחושת הסיפוק שמקבלים כי עשית משהו בשביל הצד השני. התפקיד מצריך המון חשיבה יצירתית. יש בי רצון ושאיפה לחשוב תמיד בצורה כזו כדי להגיע למטרה הנמצאת מול עיניי. התברכתי גם בצוות מחלקה מדהים ולמופת, מהם אני לומדת המון הן בפן האישי והן המקצועי".


קסוס. "טוב שיש סוכן ביטוח"

האם העבודה בלשכה שינתה או תרמה לדעה שלך על סוכני הביטוח? מה את חושבת עליהם?

"כמי שהגיעה בעבר מתחום הביטוח, נוכחתי לראות בלשכה כי סוכן הביטוח ממציא עצמו כל פעם מחדש ויחד עם זאת דואג למבוטחיו ונלחם למענם. נוכחתי לראות כי סוכן הביטוח פועל לעשייה מבורכת. עבודתי בלשכה אכן חיזקה את דעתי החיובית על סוכני הביטוח – טוב שיש סוכן ביטוח".

מה הבילוי האהוב עלייך?

"כבחורה סקרנית, אני מאוד אוהבת לטייל ולראות מקומות ונופים יפים, חובבת שופינג, חו"ל וסרטים טובים".

מה את עושה בסופי שבוע?

"סוף שבוע הוא משהו שכל הזמן נמצא בציפייה מבורכת. את סופי השבוע אני אוהבת לחלוק עם חברים קרובים, ובערב שישי נמצאת בארוחה משפחתית".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email