"העבודה בלשכה חיזקה את דעתי לגבי סוכני הביטוח"

הכירו את עובדי לשכת סוכני ביטוח שפועלים מאחורי הקלעים ודואגים לתפקוד השוטף של הלשכה - והשבוע: איציק עגיב, מנהל רכש ולוגיסטיקה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מצב משפחתי: נשוי + 3
ותק בלשכה : 3 שנים

תאר את התפקיד שלך.
“התפקיד שלי מתחלק לשני נושאים: ניהול רכש עבור הלשכה והמכללה, שכולל ציוד משרדי ומשקי, ולוגיסטיקה – אחריות על תקינות המערכות בתוך המבנה ומחוץ לו, וטיפול בתקלות בטיחות בתוך המבנה. בנוסף אני מבצע בדיקות שגרתיות שנתיות, בליווי מומחים חיצוניים. תחת אחריותי גם אירוח כל ישיבות הוועדות והכנסים”.

תאר יום עבודה שלך.
“אני מתחיל את יום העבודה בסיור שטח, שכולל סריקה של משרדי הלשכה והמכללה, ובדיקה שהכל נקי ומוכן ליום עבודה. אחר כך אני בודק הזמנות בתחום הרכש, מבצע הזמנות, מקבל סחורה מספקים ומלווה אותם בפריקה, עובד מול אב הבית בכל הקשור לתקלות במבנה ובחניון. העבודה מאוד דינמית וכשמדובר בציוד שחסר לעובדים, צריך לטפל בזה באותו רגע”.

מה אתה אוהב בעבודה שלך?
“אני אוהב את יחסי החברות ושיתוף הפעולה בין העובדים בלשכה, את חופש הפעולה שנותן לי מנכ”ל הלשכה רענן שמחי, שתמיד נותן רוח גבית ותמיכה ליוזמות שלי. אני חייב לציין גם את התמיכה שאני מקבל מאריה אברמוביץ, נשיא הלשכה, שקיבל אותי לעבודה בלשכה. זכיתי לעבוד תחתיו ונהניתי מגיבוי ותמיכה שלו. אני מאחל לו הצלחה בהמשך מכל לבי”.


עגיב. "אוהב את יחסי החברות בין העובדים בלשכה"

האם העבודה בלשכה שינתה או תרמה לדעה שלך על סוכני הביטוח?
“אני הכרתי קודם רק את סוכן הביטוח שלי, ותמיד ראיתי בו איש מקצוע שמלווה אותי מקרוב. בלשכה נוכחתי לדעת שיש ועדות מקצועיות שדואגות לסוכנים ולמבוטחים, וכללים החלים על סוכני הביטוח, שכלל לא הייתי מודע להם. זהו גוף שקוף ואני מעריך את זה מאוד. הייתה לי דעה טובה על סוכני הביטוח, והעבודה בלשכה רק חיזקה אותה”.

מה הבילוי האהוב עליך?
“לטייל ברחבי הארץ ולצפות בתחרויות סוסים, כמו גם לרכוב עליהם”.

מה אתה עושה בדרך כלל בסופי שבוע?
“סופי השבוע מוקדשים לבני המשפחה, ארוחה משפחתית עם קידוש, ובילוי עם המשפחה”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email