העתיד ממ"ש כאן: כך תרכשו את הכלים הנכונים לעולם הביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ברק אובמה אמר כי "שינוי לא יבוא אם אנחנו נחכה לאדם אחר או זמן אחר, אנחנו האדם שחיכינו לו, אנחנו השינוי שאנו מחפשים". במסגרת פרויקט "סוכן הביטוח 2030 " ערכנו מחקר בראשותו של אליעוז רבין מנכ"ל חברת "דבר פשוט".

בפרויקט זה גילינו כי למעשה רוב משאבי הזמן של סוכן הביטוח מתרכזים במתן שירות למבוטחיו, ופחות באקט מכירתי בכלל וללקוחות חדשים בפרט. בהווה בו אנו חיים, כאשר ישנם שינויים רגולטוריים בתכיפות כה גבוהה, לצד רצונו של הרגולטור לפישוט והאחדת רוב מוצרי הביטוח, עלינו להתבדל ולהבליט את יתרונותיו הממשיים של סוכן הביטוח.

במסגרת המחקר הבנו כי תפקיד סוכן הביטוח העתידי יהיה מצד אחד ניהול נכון ורציונאלי של עסקיו, מבוטחיו ומשרדו, ומצד שני ניהול פעילות מניעתית של אסונות או כשלים היכולים להיגרם למבוטחיו. בעולם בו רוב המכירות נעשות בצורה דיגיטלית, אינטרנטית וטלפונית, כאשר אקט המכירה האישית בפגישות ארוכות אל תוך הלילה – הולך ונעלם – עדיין בכל זאת ישנו יתרון מובהק לדמות סוכן הביטוח הרלוונטית העומד מאחורי הפוליסה, אותה מכר למבוטחו ואשר נותן את השירות האישי והמקצועי בעת הצורך.

דביר רפ
דביר רפ

פעמים רבות בטח שאלתם את עצמכם: "אילו הייתי עושה את הדברים אחרת – בטוח יכולתי למנוע את העתיד לבוא". במסגרת פרויקט זה גם הבנו כי על סוכן הביטוח העתידי לדעת לייעץ למבוטחיו כיצד להימנע מקטסטרופות וכך למעשה "ייחסן" את מבוטחיו מפני האסון ממנו חששו.

ב־2 באוגוסט ייפתח במכללה לפיננסים וביטוח של לשכת סוכני ביטוח קורס מומחה הממ"ש. קורס זה, בשונה מקורסים אחרים אותם כבר עברנו במהלך השנים, יכין אותנו סוכני הביטוח לעבודה העתידית מול קהל מבוטחינו. הקורס ייצור הזדמנויות חדשות לעבודה מול לקוחותינו וישמש כמקור הכנסה חדש כלכלי ומשמעותי עבור כל סוכן.

הקורס שמיועד לכל סוכן ביטוח בעל רישיון העוסק בכל ענף ביטוח, יילמד אותנו על ידי טובי המרצים, מהבכירים בארץ, ויחשוף אותנו לתכנים אשר יכשירו אותנו הסוכנים להתמודדות היום יומית של ניהול סוכנות הביטוח ועם קהל המבוטחים שלנו. בנוסף יספק לנו קורס זה ארגז כלים אמיתי אשר באמצעותו נוכל לבנות לכל מבוטח את מערכת המניעה המתאימה בעבורו. אני סבור ובטוח כי משתתפי קורס מומחה הממ"ש יירכשו ידע וכלים שטרם הכרתם בעולם הביטוח עד כה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email