"הפול" מספק כבר מספר חודשים פתרון לכשל ארוך שנים

סוכני המגזר הערבי העובדים עם הפול יכולים לשלוף תעודות חובה במשרד הסוכנים; מדובר בתעודות לרכבים חדשים, חידושים והחלפות רכב
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לפני מספר חודשים נמצא הפתרון לסוגייה הכואבת שהעסיקה חלק מסוכני המגזר הערבי בשנים באחרונות והיא העדר האפשרות לשלוף את תעודות החובה שהופקו באמצעות מוקד ה"פול". הפזורים בשמונה מוקדים ברחבי הארץ כדי לקבל את תעודת החובה או לחילופין לשגר את המבוטח בעצמו לשם, מה שהיה כרוך לא רק באי נוחות אלא גם באי נעימות לסוכן למול ציבור המבוטחים שלו.

סוכן מהמגזר שביקש להישאר בעילום שם אמר: "מדובר גם בכבוד. לא יכול להיות שהמבוטח נכנס אלי למשרד, עושה ביטוח מקיף או צד ג', ואת ביטוח החובה הוא נוסע לקבל בנצרת או בחיפה. זה לא מכבד אותנו ולא מתאים לשנת 2019".

סו"ב ישראל גרטי | צילום: שלומי דעי

הנהגת הלשכה עסקה בנושא ללא הרף בשנתיים האחרונות, כולל קיום פגישות ברשות שוק ההון, ולמול חברי הכנסת ומובילי דעה שונים. לפני מספר חודשים נמצא הפתרון בין יו"ר דריקטוריון הפול מיכאל קלמן ומנכ"ל הפול ערן כהן לבין הנהלת הלשכה לפיו הסוכנים יוכלו לשלוף את התעודה המשולמת טלפונית במוקד הפול באמצעות המייל במשרד. התהליך שהיה בתקופת ניסוי ומבחן הוכתר ופועל בהצלחה.

הסוכנים שיתקשרו להפיק את התעודה במוקד הפול יוכלו לקבל דרך המייל את התעודה המשולמת ישירות במשרד הסוכן במכירה חדשה, בחידוש שנתי, וגם בהחלפות רכב או שינוי נהגים.

נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד: "האמנתי ואמרתי לאורך כל הדרך שיימצא פתרון לבעיה הכואבת הזאת. נכון שזה הפתרון מטעם הפול ועדיין לא מהיצרנים הנוספים, אך הוא בהחלט נותן מענה לסוכני המגזר שלא היה להם פתרון אחר עד כה".

יו"ר הוועדה לביטוח אלמנטרי סו"ב ישראל גרטי: "שמחתי לראות שהפול מבין את הבעיה ומנסה לתת פתרונות במסגרת היכולת שלו. אנחנו נמשיך ולא נרפה עד שנגיע לפתרון האופטימלי שכל סוכן ביטוח מהמגזר יוכל להיות פתוח מול חברות הביטוח בביטוחי חובה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email