הפניקס השיקה פורום חדש לסוכני הביטוח בשם "הפניקס פיננסים"

כ־150 סוכנים וסוכנות השתתפו בהשקה • הפורום יציע את הכלים, המוצרים והידע הנדרשים לסוכן – הכל במקום אחד - וזאת על מנת לקדם את המכירה של המוצרים הפיננסיים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־150 סוכנים וסוכנות גדשו ביום שני השבוע את מתחם חללי העבודה LABS שבקומה ה־60 במגדלי עזריאלי שרונה, שם השיקה הפניקס את "הפניקס פיננסים". מדובר בפורום חדש לסוכני הביטוח, שיציע את הכלים, המוצרים והידע הנדרשים לסוכן – הכל במקום אחד – וזאת על מנת לקדם את המכירה של המוצרים הפיננסיים.

קבוצת הפניקס מציעה מגוון רחב של מוצרים פיננסיים במיתוג הפניקס ואקסלנס גמל והשתלמות, המאפשרים לסוכנים להציע מענה מקיף ומתקדם ללקוחותיהם. הפניקס פונה לציבור הסוכנים שעד כה לא פועל בתחום הפיננסים להגיע ולהשתתף בתהליך למידה מקצועי ופרקטי המותאם למציאות היומיומית. המקומות בפורום מוגבלים, הסוכנים מוזמנים למהר ולהירשם.

קיסוס, בן סימון ואוחיון | צילום: יח"צ

אייל בן סימון, מ"מ מנכ"ל הפניקס: "היתרון הגדול ביותר של כל אחת ואחד מכם הוא היכולת לדבר עם הלקוח – וזה יתרון חשוב מאין מותו. יש לכם לקוחות שהולכים אחריכם וסומכים על עצתכם. הגיע הזמן שתיכנסו לעולם הפיננסי וכמו שמי שמוכר ביטוח בריאות או אלמנטרי צריך לדעת איך לעשות זאת ולהבין בתחום. הפניקס שמחה לעזור לכם להבין את התחום – ולמעשה, זה לא כל כך מורכב".

אייל אוחיון, מנהל חטיבת הלקוחות בהפניקס: "זיהינו צורך בהקמת פורום מקצועי שייתן מענה לכל הצרכים של הסוכן בעולם הפיננסי במקום אחד. תוכנית משולבת המאגדת הדרכה, ליווי מקצועי, התנסות וחשיפה לעולמות ידע מתקדמים, והכרות עם גורמים מובילים בתחום. בעקבות השינויים הרגולטוריים שחלו בשנה האחרונה והאתגרים החדשים שעומדים לנגד הסוכנים, אנו מציעים ערוץ חדש ואלטרנטיבי עבורם. אנו בטוחים שתוכנית האקדמיה הייחודית של הפניקס תעניין רבים ותייצר הצלחה בקרב סוכני הביטוח".

אורי קיסוס, מנכ"ל הפניקס־אקסלנס פנסיה וגמל: "אני אוהב להגיע ל'שטח' – ובכל פגישותיי עם סוכנים, אני נדהם לגלות כל פעם מחדש כמה מידע יש לכם. היום, יותר מתמיד, הסוכן צריך לחפש מקורות הכנסה נוספים. העולם הפיננסי נותן מענה מצוין הן לרווחיות הסוכן כמקור הכנסה נוסף והן להרחבת סל המוצרים ללקוח".

במסגרת השקת הפורום החדש, פותחת הפניקס אקדמיה פיננסית בה יוכשרו סוכנים שטרם התנסו במכירה רחבה של מוצרים פיננסיים, באמצעות הדרכות מקצועיות והדרכות פרקטיות: כיצד למכור את המוצרים הפיננסיים, איך כדאי לגשת ללקוח, כיצד להתמודד עם התנגדויות ועוד.

נמסר כי הפניקס היא החברה היחידה כיום שמכשירה סוכנים בצורה מקצועית זו. האקדמיה תפעל במתכונת של מפגשים חודשיים או דו־חודשיים לאורך חצי שנה, שיחלו בחודש יולי הקרוב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email