הפניקס הודיעה לסוכניה כי החל מה־1 בינואר 2019 תינתן למצטרפים חדשים הנחה של 15% ב"הפניקס זהיר" (מקיף) בגין ביטוח חובה לגילאי 21 ומעלה. מדובר בשיפור בתכנית, שכן עד היום ההנחה ניתנה למבוטחים בגילאי 24 ומעלה. בנוסף, מצטרפים חדשים לפוליסות "הפניקס זהיר" (מקיף) ותכנית "רכב שני" ייהנו גם מכיסוי ביטול השתתפות עצמית בחינם. כיסוי זה יינתן ללא תוספת תשלום בפוליסות חדשות שתאריך תחילתן מה־2 בדצמבר ועד ה־1 בינואר 2019.

מילר | צילום: הפניקס

ב"הפניקס זהיר" ניתן לבטח נהגים מגילאי 21 ומעלה, בעלי ותק נהיגה מעל שנה, וכן מבוטחים עם תביעה אחת בשלוש שנים האחרונות או נהגים עם שנתיים אחרונות נקיות מתביעות. כמו כן, גם בתכנית "הפניקס זהיר" וגם בתכנית "רכב שני", חל המהפך החיתומי הייחודי עליו הכריזה הפניקס לפני כחצי שנה, ולפיו מבוטח שהגיש תביעה אחת בארבע השנים האחרונות יקבל בביטוח מקיף תעריף בסיסי זהה לתעריף של מבוטח ללא תביעות בשלוש השנים האחרונות.

שלמה מילר, סמנכ"ל בכיר ומשנה למנהל תחום ביטוח כללי בהפניקס, מסר: "מוצר הדגל של ענף הרכב בחברתנו, 'הפניקס זהיר', ממשיך להתחדש מעת לעת. השיפורים החדשים בתנאי הפוליסה יהוו נדבך נוסף להפיכת המוצר לאטרקטיבי וייחודי גם לנהגים בגילאי 21 ומעלה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *