הפניקס משדרגת את תוכנית הביטוח למשאיות

החברה ממשיכה בשיפור השירותים למשאיות עד 15 טון ומוסיפה הרחבות לביטוח מקיף וצד ג'
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בנוסף להנחה בשיעור 20% בביטוח החובה, חברת הפניקס ממשיכה לשפר את השירותים בתוכנית Extra Truck למשאיות עד 15 טון, ומוסיפה הרחבות והטבות משמעותיות לביטוח המקיף וצד ג'. שלמה מילר, סמנכ"ל בכיר ומשנה למנהל תחום ביטוח כללי בהפניקס: "אנו ממשיכים לשפר את התוכניות שאנו מציעים ללקוחותינו ונענים לצרכיהם המשתנים. לאור הדרישה, אנו מטייבים את התוכנית במספר נושאים שבגינם קיבלנו בקשות מסוכני החברה".

שלמה מילר | צילום: פביאן קולדורף

בביטוח המקיף, מוסיפה הפניקס, ללא עלות, כיסוי לנזקי רעידת אדמה ולנזקי שביתות ומהומות, וכן מקצרת את זמן ההגדרה של משאית גנובה ל־21 ימים בלבד. עבור משאיות עד 5 טון, משנה החברה את זמן ההגדרה של ותק הנהיגה המוכח של "נהג חדש": נהג שגילו 24 ומעלה בעל ותק נהיגה מוכח של שנתיים ומעלה לגבי רכב פרטי ומסחרי עד 3.5 טון לא ייחשב כנהג חדש. בנוסף, מקלה החברה על אישורי ניסיון התביעות ומאפשרת הגשה של אישורי ניסיון תביעות המתייחסים לרכב פרטי ומסחרי עד 3.5 טון, וכן אישורי ניסיון תביעותמסוג מקיף או מסוג צד ג'.

במסגרת השתתפות עצמית בנזק לצד ג', בעת תיקון משאית צד ג' ברשת מוסכי ההסדר לתיקון משאיות מטעם החברה, תופחת ההשתתפות העצמית ב־1,000 שקל; במקרים שהמשאית המבוטחת מתוקנת אף היא ברשת מוסכי ההסדר מטעם החברה, תופחת ההשתתפות העצמית בנזק העצמי ב־250 שקל נוספים.

"לסיום, אני אבקש להתייחס לביטול חריג שצוין בטיוטה ביחס לנכות שנגרמה עקב טיפול רפואי: לפני מספר שנים , מבוטחת פנתה לניתוח קטרקט, שלא הצליח. בהתאמה, נקבעה לה דרגת נכות של 80% בשתי העיניים, היא הגישה תביעה על בסיס פוליסת נכות מתאונה, אלא שבית המשפט קבע כי כניסה לניתוח רפואי לא יכול להחשב כעונה על הגדרת 'תאונה' והנה אני שמח לעדכן כי בטיוטה נקבע שהחריג לפיו לא יינתן פיצוי לנכות שנגרמה עקב טיפול רפואי יבוטל באופן שיאפשר למבוטחים, מבלי לפגוע ביתר הסעדים העומדים לרשותם, לקבל תגמולי ביטוח, במידה והטיוטה תאושר, גם מהכיסויי בפוליסת התאונות אישיות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email