הפניקס משיקה ביטוח בלעדי לפיצוי בגין מחלות קשות

ביטוח מרפא של החברה מיועד למבוטחים עד גיל 75 ללא ביטולים. לפוליסה נוספו מחלות שרק הפניקס מבטחת, ותנאי ההצטרפות לא השתנו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הפניקס משיקה את "ביטוח מרפא" – ביטוח לפיצוי בגין מחלות קשות עם הכיסוי הרחב בענף. באופן בלעדי להפניקס, ניתן להצטרף לביטוח ללא קבוצות מחלות, ללא ימי שרידות ל-33 מחלות וללא ביטולים עד תום תקופת הביטוח (בגיל 75).

לפוליסה החדשה נוספו מחלות חדשות ומיוחדות, חלקן באופן בלעדי לחברה, כגון קרוהן, צינתור כלילי טיפולי, כריתת ריאה, גידול שפיר בעמוד השדרה, מחלת יעקב קרויצפלד, מחלת דוויק נוירומיאליטיס אופטיקה והרשימה הכי רחבה בענף לסרטן מקומי (IN-SITU), לצד מחלות שהיו קיימות כבר בתוכנית הביטוח כגון לופוס (זאבת), פיצוי בגין שבר באגן או בירך ופיצוי בגין ניתוח להחלפה מלאה של מפרק ירך, ברך או כתף.

אילן דטשי. "נספק למבוטחינו את מוצרי הבריאות האיכותיים בענף". צילום: יח"צ
שינוי כללי המשחק

תנאי ההצטרפות לתוכנית המקורית לא השתנו: ניתן להצטרף לפוליסה מגיל 0 ועד 64, סכומי הביטוח נשארו בין 50 אלף ל-600 אלף שקל והפרמיה משתנה רק אחת לחמש שנים. מבוטחים קיימים בביטוח מרפא של הפניקס (בעלי נספח 5450) ישודרגו באופן אוטומטי לכיסוי החדש.

אילן דטשי, מנהל תחום ביטוח בריאות פרט: "שינינו את כללי המשחק באמצעות הפוליסה הרחבה והטובה בישראל לביטוח מחלות קשות שאינה מתבטלת לפני תום תקופת הביטוח. יצרנו יתרונות מהותיים בכך שביטלנו את הקבוצות של המחלות, ביטלנו את השרידות ל-33 מחלות, מספר המחלות המזכות בפיצוי הוא הרחב בענף, סרטן מוקדם (IN SITU) כבר אינו רשימה סגורה אלא הגדרה כללית שניתן לתבוע לא רק עקב ניתוח אלא גם כתוצאה מכימותרפיה. נמשיך לעשות כל שנידרש כדי לספק למבוטחינו את מוצרי הבריאות האיכותיים בענף".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email