הפניקס משיקה מטריה ביטוחית לעמיתי קרן הפנסיה שלה

החברה משיקה את "פנסיה Well " המשלבת את המוצרים: פנסיה, ריסק ומטריה ביטוחית לקרן הפנסיה; רג'ואן גראייב, סמנכ"ל בכיר בחברה: "מדובר בבשורה ממעלה ראשונה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת הפניקס משיקה את "פנסיה Well" המשלבת את המוצרים: פנסיה, ריסק ומטריה ביטוחית לקרן הפנסיה, שישפרו וירחיבו את כיסוי הנכות בקרן. מהחברה נמסר, כי "פנסיה well " פותחה לאור הבנת צרכי העמיתים בקרן הפנסיה ותספק להם מעטפת ביטוחית איכותית יותר תוך שהיא כוללת בתוכה 3 כיסויים.

רג'ואן גרייב | צילום: פאביאן קולדורף

 

הראשון הוא כיסוי איכותי לעניין הגדרת נכה – כיום ההגדרה בקרן הפנסיה אינה כוללת הגדרה של עיסוק ספציפי (הגדרה מקצועית). כיסוי זה מעניק הגדרה עיסוקית כאמור.

השני הוא ביטול תקופת האכשרה – הכיסוי כולל ביטול של תקופת האכשרה הקיימת בקרן הפנסיה לבעיה רפואית קיימת של עד 5 שנים ממועד ההצטרפות לקרן.

השלישי הוא ביטול קיזוז תשלומים מגורם ממשלתי – כאשר אובדן כושר עבודה נגרם מאירוע מזכה המקנה זכאות לתשלום קצבה ממקור אחר, הזכאות לקצבת נכות בקרן הפנסיה מותנת בתביעת התשלומים המגיעים לעמית ממקור אחר וקיזוז הכספים אשר מגיעים לעמית ממקור שלישי. עבור עמית שירכוש כיסוי זה, הפניקס תשלים את הסכום שקיזזה קרן הפנסיה, עד לגובה סכום הפיצוי שהיה משולם על ידי קרן הפנסיה ולכל הפחות 30% מהפיצוי החודשי.

כמו כן, "פנסיה well " מציעה הרחבות נוספות שניתן להוסיף בהתאם לבחירת העמית כגון: פרנצ'יזה, הארכת תקופת המדד להצמדה, הגדלת תגמולי הביטוח בתקופת תשלום הפיצוי.

רג'ואן גראייב, סמנכ"ל בכיר, מנהל מוצרי חיסכון ארוך טווח וסיכוני חיים בהפניקס: "מדובר בבשורה ממעלה ראשונה לעמיתים בקרן הפנסיה של הפניקס אקסלנס. בשנים האחרונות הפכה קרן הפנסיה למוצר הפנסיוני המוביל בקרב ציבור החוסכים במדינת ישראל ובעזרת תוספת המטריה הביטוחית לקרן, יוכל העמית ליהנות עתה מכיסוי נרחב ואיכותי שמותאם למאפייניו. צעד זה הינו מהלך משולב של הביטוח עם הפנסיה ומצטרף להיצע המוצרים הטוב והנרחב ביותר עבור סוכני הפניקס ולקוחותיהם".

שי אביסירא, סמנכ"ל, מנהל מטה המכירות בחטיבת המכירות: "סוכני הביטוח שביקשו מענה איכותי יותר ללקוחותיהם המבוטחים בקרן הפנסיה, יוכלו ליהנות עתה ממוצר משלים המספק את צרכיהם של הלקוחות ונותן עבורם את המענה המשלים הטוב ביותר. נמשיך להיות קשובים לסוכננו ולייצר פתרונות יצירתיים וייחודיים ובכך להרחיב את סל המוצרים עבורם ועבור לקוחותיהם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email