הפניקס משיקה מסלול הטבות שיעניק הנחות בדמי הניהול במוצרי חיסכון

באמצעות סימולטור דיגיטלי המוצע לסוכנים ולמבוטחים תציג החברה השוואה בין דמי הניהול המקובלים בשוק לבין אלה המוצעים בפניקס
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הפניקס משיקה בימים אלה מסלול הטבות שיאפשר לסוכניה וללקוחותיה ליהנות מהנחות אטרקטיביות בדמי הניהול. "Well Save" הוא מסלול הטבות שיופעל באמצעות סימולטור דיגיטלי המראה בזמן אמת את דמי הניהול המופחתים המוצעים ברכישת מוצרי חיסכון פנסיונים ופיננסים. ככל שלקוח ירכוש יותר מוצרי חיסכון הוא יצבור יותר נקודות וכך הוא יקבל יותר הטבות והנחות בדמי הניהול.

באמצעות סימולטור הטבות אינטרנטי, נוח וקל לשימוש יתאפשר לסוכן להציג למבוטח השוואה בין שיעורי דמי הניהול המקובלים לעומת דמי ניהול המוצעים בהפניקס, כאשר הלקוח משלב כמה מהמוצרים הבאים: פנסיה, חיסכון פרט, מסלול לזמן פרישה, השתלמות, קופות גמל (לרבות תיקון 190) וקופת גמל להשקעה.

רג'ואן גרייב | צילום: פאביאן קולדורף

 

"מסלול ההטבות החדש משנה את התפיסה השיווקית שהייתה נהוגה עד כה בענף מוצרי החיסכון", אומר רג'ואן גרייב, סמנכ"ל בכיר בהפניקס, מנהל מוצרי חיסכון ארוך טווח וסיכוני חיים. "הפניקס היא החברה החדשנית והמתקדמת ביותר שרואה את לקוחותיה במרכז ושואפת לפתח בעבורם את המוצרים הטובים ביותר. בזכות דמי ניהול אטרקטיביים וכתובת אחת ללקוח, אני סמוך ובטוח שמהלך זה יסייע לסוכנינו להרחיב את מעגל לקוחותיהם ולהציע להם את המוצרים האיכותיים של הפניקס", הוסיף גרייב.

שי אביסירא, סמנכ"ל ומנהל מטה מכירות בהפניקס הוסיף: "באמצעות השימוש בסימולטור הטבות ייעודי ייהנו הסוכנים מערך מוסף שיכול להגדיל את היקף הלקוחות שלהם, ואת שביעות רצונם לאורך זמן. בנוסף, ייהנו הסוכנים והלקוחות מקורת גג אחת המרכזת את השירות עבורם מקצה לקצה. מהלך זה הוא סנונית ראשונה במגמה זו באמצעותו נרחיב את ארגז הכלים של הסוכן בכדי שיביא ערך כלכלי גדול יותר, נוסף לערכים המקצועיים והשירותיים שהוא מייצר ללקוחות שלו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email