הפניקס פתחה את 2020 בכנס חגיגי לאשכול דן והסדרים

מאות סוכנים השתתפו בכנס פתיחת השנה של הפניקס, בו הם נהנו מהרצאות במגוון תחומי ביטוח ונחשפו לכלים ייחודיים ומתקדמים שמעמידה החברה לרשותם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנכ"ל הפניקס אייל בן סימון, המשנה למנכ"ל ומנהל חטיבת המכירות אייל אוחיון וסמנכ"ל ומנהל אשכול דן והסדרים ברוך מינסקי, אירחו השבוע מאות סוכנים מאשכול דן והסדרים, בכנס פתיחת השנה החגיגי של הפניקס.

את הכנס, שנערך ב־East TLV, פתח בן סימון, שהודה למאות הסוכנים על תרומתם המשמעותית להצלחת החברה ועל שיתוף הפעולה העמוק והמתמשך, שממשיך לשאת פירות ולהתחזק. אוחיון ומינסקי הודו לסוכנים על פעילותם המבורכת בשנת 2019 וציינו את מחויבותה של הפניקס לציבור הסוכנים, תוך המשך חיזוק הקשר האישי והמקצועי.

מינסקי | צילום: הפניקס

 

אוחיון הציג את הכלים הייחודיים והמתקדמים שהפניקס מעמידה לרשותם, לרבות המהפכה הדיגיטלית שמובילה החברה בענף, וכן שרותים כמו 'החזר בקליק' המאפשר החזר מהיר בתביעות ביטוח בריאות, באמצעות הטלפון הנייד או המחשב.

דניאל כהן, משנה למנכ"ל ומנהל תחום חסכון ארוך טווח וסיכוני חיים בחברה הציג בפני המשתתפים את "המטריה הביטוחית" שמציעה החברה בעולם הפנסיה, תוך סקירה של התפתחות הענף הפנסיוני וההצלחה המרשימה של הפעילות בחברה לאורך השנים; דפנה שפירא, משנה למנכ"ל ומנהלת תחום ביטוח הבריאות, הסבירה על החידושים ועל התפתחויות עתידיות בתחום הבריאות, עם פתיחת העשור; שלמה מילר, סמנכ"ל בכיר ומשנה למנהל תחום ביטוח כללי הרחיב את ידיעותיהם של הנוכחים בתחום ביטוח הרכב ומסלול "נהג זהיר", וכן פירט על תכנית "HOME פלוס" לביטוח דירה ותכולתה.

את הכנס חתם העיתונאי עמית סגל בשיחה מרתקת על המציאות הפוליטית העכשווית בעידן הפייסבוק והרשתות החברתיות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email