הפניקס תממן הכשרות סוכנים במכללה של הלשכה

מדובר במיזם שמקנה יתרונות לשני הצדדים – הלשכה תוכל לגייס חברים חדשים מקרב הסוכנים שהפניקס תשלח, הפניקס תוכל לגייס סוכנים לחברה מקרב האחרים שילמדו תחת המימון שתעניק להם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לשכת סוכני ביטוח סיכמה עם חברת הפניקס לביטוח על שיתוף פעולה בהכשרות סוכנים במכללה לפיננסים וביטוח שלצד הלשכה. מדובר בקורסים וסדנאות שיעסקו בתחום הפיננסים ותכנון פרישה.

בבסיס שיתוף הפעולה, שיזמה ועדת הפיננסים של הלשכה בראשות סו"ב אודי אביטל, הפניקס תממן חלקית את עלויות ההכשרה לסוכנים בכלל שמשתלמים בנושאים אלה במכללה, ואף תשלח לקורסים סוכנים של הפניקס. ההנחה לסוכנים תהיה משמעותית יותר אם הסוכן הוא חבר לשכה. סו"ב אביטל מספר כי "מדובר בנושאים חשובים להעשרת הסוכן והגדלת הכנסותיו; שני קורסים כבר רצים במכללה והם מלאים. הצענו להפניקס לשתף אתנו פעולה ולממן סוכנים שאינם חברי לשכה, ואם יהיו חברים ישלמו הרבה פחות – לכן ישתלם להם. הפניקס הבינו את היתרון של הכשרת סוכנים, בעיקר צעירים, גם לטובת הפניקס. צירפתי לשיתוף הפעולה את סגן הנשיא סו"ב יוסי אנגלמן, כנציג הסוכנים הוותיקים, ואת סו"ב דביר רפ, יו"ר הוועדה לסוכנים צעירים והכשרת הסוכן, וקשרנו הכל ביחד.

סו"ב אביטל | צילום: באדיבות לשכת סוכני ביטוח

"סיכמנו עם הפניקס שהם גם יממנו חלק מהקורסים הרצים, ושישלחו לקורסים סוכנים של החברה. המרצים הם של המכללה, אבל הפניקס תוכל לחלק תעודות בסוף הקורס. שיתוף הפעולה הוא גם מימוני וגם באמצעות שליחה של סוכני הפניקס לקורסים ולסדנאות. הוא אף יביא לחיבור אמיתי בין הלשכה לבין חברת הפניקס, כיוון שתתחיל הידברות ישירה חודשית בנושא זה; הלשכה תרוויח מכך גם כי נגדיל את מספר התלמידים במכללה וגם נוכל להציע להם להיות חברי לשכה, מה שיקנה להם הנחה משמעותית ויהווה תמריץ להירשם כחברים. אנחנו פועלים לשת"פים דומים עם חברות נוספות".

שותפים עסקיים

לדברי שמי שטובי, סמנכ"ל בכיר, מנהל מטה מכירות, בחטיבת הלקוחות בחברת הפניקס: "אנו פועלים במרץ להכשרת סוכנים בכל עולמות הביטוח, הפנסיה והפיננסים. בין היתר, אנו פותחים קורסי הכשרה מקצועיים בחברה באופן שוטף ונותנים לסוכנים את הכלים המקצועיים העדכניים ביותר. הפניקס היא חברה שעובדת עם סוכני ביטוח, זה ה-DNA שלנו, והם השותפים העסקיים שלנו לאורך כל הדרך.

"ללשכת סוכני ביטוח יש תפקיד מרכזי בענף הביטוח ושיתוף הפעולה בינה לבין הפניקס הוא מצוין. עולמות הפיננסים ותכנון הפרישה הפכו להיות נושאים מהותיים במקצוע של סוכן הביטוח. ללשכה יש מערכי הכשרה מצוינים והפניקס, כחברה שדוגלת במקצועיות הסוכנים כבסיס להצלחתם והתפתחותם העסקית, רואה בשיתוף פעולה שכזה כמבורך. המטרה היא למקצע את הסוכנים, בעיקר הדור הצעיר, ולהוביל אותם לעולמות תוכן שלא היו בהן עד היום.

"שיתוף הפעולה יתמקד בשני דברים: 1. סוכנים קיימים ותיקים שלא עסקו בתחומים אלו קודם לכן; 2. להכשיר סוכנים צעירים להhכרות ועיסוק עם עולמות תוכן אלה, מראשית דרכם, כך שישכילו לבנות את תיק הביטוח שלהם בצורה עסקית נכונה תוך כניסתם לנישות בעלות רלוונטיות ופוטנציאל צמיחה עתידי משמעותי בממשק של הסוכן עם לקוחותיו.

"שיתוף הפעולה יביא להפריה הדדית הן ללשכת סוכני הביטוח והן להפניקס וכמובן לתועלת הסוכנים עצמם," מסכם שטובי.

הזדמנות גדולה

לדברי סו"ב רפ, הוועדה שבראשותו מקיימת שיתוף פעולה הדוק עם הוועדה לפיננסים: "במסגרת שיתוף הפעולה, פנינו להפניקס כדי שתהיה שותפה במיזם הזה לטובת הסוכנים הצעירים. הפניקס רואה חשיבות גדולה בקידום הסוכנים בכלל והצעירים בפרט.

"במסגרת המיזם הפניקס תשתף פעולה במימון חלק מהקורסים ותקל על העלויות הכספיות הכרוכות בהשתתפות בקורס. כמו כן, הפניקס תשלח לקורסים סוכנים שלה שאינם חברי לשכה, וזאת הזדמנות גדולה לגיוס חברים חדשים, בעיקר צעירים.

"בוועדה ראינו חשיבות עליונה בליווי והכשרת סוכנים צעירים ולכן נצרף גם מאמנים אישיים לסוכנים הצעירים שילוו אותם בתהליך. אני קורא לכל הסוכנים הצעירים להירשם לקורס הזה כדי להגדיל את תחומי עיסוקם ובכך את הכנסותיהם וכמובן להרחיב את הידע המקצועי שלהם. אנחנו חושבים על שת"פים נוספים להגדלת הכנסות הסוכן", אמר רפ.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email