הפניקס תעניק הנחות של 30% לשלוש שנים בביטוח חיים

מסלול ההטבות החדש יעניק למבוטחים הנחות לתקופה של שש השנים הראשונות מתחילת הביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת הביטוח הפניקס מציעה למבוטחי ביטוחי החיים מסוג ריסק 1 מסלול הטבות חדש 'RISKWELL' עם הטבה ייחודית.

בתקופה של שש השנים הראשונות מתחילת הביטוח, תינתן למבוטח הנחה בעת ההצטרפות לביטוח בשיעור של 30% מהפרמיה המלאה לשלוש השנים הראשונות. לאחר מכן, תינתן למבוטח הנחה בשיעור של 15% מהפרמיה המלאה לשלוש שנים נוספות.

לאחר שלוש שנים מתחילת הביטוח, יכול המבוטח להמשיך לקבל הנחה בשיעור של 30% מהפרמיה המלאה בכפוף להצהרת בריאות ודו"ח מצב רפואי עדכני רשמי מקופ"ח בה הוא חבר או קבלת הנחה בשיעור של 20% מהפרמיה המלאה בכפוף להצהרת בריאות בלבד. האפשרות קיימת למבוטח בתום כל שלוש שנים ממועד ההצטרפות לביטוח ולאחר קביעת תנאי חיתום "תנאים רגילים" ללא תוספות רפואיות.

שי אביסירא | צילום: הפניקס

שי אביסירא, סמנכ"ל ומנהל מטה המכירות מסר: "אחד מהאתגרים של הפניקס הוא להביא ערכים מוספים לסוכנים ולקוחותיהם. הפניקס תמשיך להוביל את השוק ולייצר יתרונות ייחודיים ויצירתיים העונים על הצרכים של לקוחותינו. נמשיך להגדיל את ארגז הכלים שיאפשרו פתרונות ייחודיים למבוטחים".

"מסלול הטבות"

לימור נחום, מנהלת מוצרי ביטוח חיים סיפרה על מסלול ההטבות החדש: "מדובר בבשורה צרכנית ללקוחות. מבוטחים רבים מודעים יותר ויותר לשמירה על אורח החיים שלהם ודוגלים בנפש בריאה בגוף בריא. יותר אנשים מקפידים לעשות ספורט וכן עוברים לתזונה נכונה ואנחנו מאמינים שזה משפיע גם על בריאותם.

"אנו שמחים להשיק את מסלול ההטבות הייחודי לחברת הפניקס ובטוחים שהמהלך יחסוך כסף עבור מבוטחים רבים ויקנה לסוכנים ביטחון לאורך שנים בידיעה שלקוחותיהם נמצאים במסלול הטבות ארוך טווח".

כללי החיתום הינם כמקובל בחברה במוצר מסוג ריסק, מבוטח יכול לממש זכאותו לחידוש הנחה במהלך שלושת החודשים לפני תום תקופת ההטבה ועד יום תום תקופה ההטבה. היה ובמועד חידוש ההטבה החיתום נקבע בתנאים שאינם רגילים – לא תחודש ההנחה לתקופה נוספת. עוד נמסר, כי המבוטח ימשיך להיות מבוטח על פי התנאים שנקבעו בפוליסה ללא הנחות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email