הפעלתנות משתלמת: סלינגר ברשימת הנשים המשפיעות של מגזין פורבס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דורית סלינגר
דורית סלינגר

דורית סלינגר, הממונה על שוק ההון, הביטוח והחיסכון במשרד האוצר נבחרה לאחת מ־50 הנשים המשפיעות בישראל על ידי מגזין פורבס. הרשימה מתפרסמת בגיליון ראש השנה.

עבור סלינגר זוהי השנה השנייה ברציפות בה היא נכללת בצמרת הרשימה היוקרתית – במקום ה־11. במגזין מציינים כי מאז נכנסה לתפקידה לפני כשנתיים, "סלינגר לא נחה לרגע" ומפרטים את מהלכיה האחרונים לעידוד התחרות בענף הביטוח. "במסגרת זו אפשרה באחרונה ניוד של ביטוחי מנהלים", נכתב. "בנוסף, היא רוצה שסוכני ביטוח לא יופעלו משיקולים זרים וישמשו כיועצים נייטרליים לחיסכון פנסיוני – ולא כאנשי שיווק".

עוד מציינים בפורבס כי השנה קידמה סלינגר את רפורמת מחשבון דמי הניהול הפנסיוניים במטרה לעודד תחרות על דמי ניהול וכי "היא פועלת לקדם את הענף כולו לעבר העולם הדיגיטלי באמצעות המסלקה הפנסיונית".

לצד ההצלחות מציינים גם את הקשיים הפוליטיים מולם היא נאלצת להתמודד וכן העימותים המתוקשרים שלה מול יו"ר הרשות לניירות ערך, שמואל האוזר ומול בעל השליטה בקבוצת מגדל, שלמה אליהו סביב מינויו של עודד שריג ליו"ר.

בראש רשימת המשפיעות בחר המגזין שתי נשים – עדי סופר תאני, מנכ"לית פייסבוק ישראל, ומירי רגב שרת התרבות. "שתיהן עם היד על השאלטר", כותב המגזין, "ולשתיהן הכוח להחליט מה נראה ומה נשמע".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email