הפעם הראשונה שלי

ליאור גולדהמר להב, חבר ה-MDRT, משתף את חוויותיו מביקורו הראשון בכנס העולמי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

זהו כנס ה-MDRT הראשון שלי. בשבוע שעבר התקיים הכנס השנתי בבוסטון – ולאחר שנים על גבי שנים שאני שומע את חמי, סו"ב בני גולדהמר, משבח ומהלל את האירוע, נכנעתי להפצרותיו. ולאחר שנתיים של קורונה, הנסיעה לכנס יצאה לפועל.

האמת היא שלא ידעתי למה לצפות. סיפרו לי ואמרו לי, אבל אין טוב ממראה עיניים – והחוויה שעברתי הייתה מעשירה, מלמדת והקנתה לי כלים חדשים שהלוואי שאצליח ליישם אף חלק מהם.

מימין: ערן בר, חיים אילוביץ, קובי דיין, דודי יעקובינסקי, צביקה וינשטין, אבשלום מושקוביץ, ארנון ביגר, ליאור גולדהמר להב, אלברט גבאי, פיני חג'ג' | צילום: קובי דיין

ארגון ה-MDRT הוא מאוד מסודר, מה שהתחיל כבר בארץ: קדם לכנס מפגש מקדים במשרדי הלשכה, המפגש אורגן ע"י יו"ר MDRT ישראל, סו"ב אבשלום מושקוביץ ובו נמסרו פרטים טכניים אודות האירוע. פגשנו את הסוכנים שנסעו לכנס והם נתנו עצות כיצד להגביר את החוויה והלמידה. לבסוף, נסענו 20 חבריMDRT  מישראל.

שלושה ימים אינטנסיביים

הכנס היה מורכב משלושה ימים אינטנסיביים שכללו הרצאות רבות ומגוונות: כל בוקר נפתח באולם הראשי, לשם הגיעו מיטב הדוברים, למשל: אנג'לה דאקוורת, מחברת רב המכר "גריט", ראיין אייבי, לימד איך תהיה המנהיג בה"א הידיעה ולא רק מנהיג בכל התחומים (אל תהיה אבא תהיה האבא), ואלכס בנאיאן לימד שיטה להתגבר על דחייה וכישלון.

אחר הצהריים הגעתי לחלק מההרצאות (היו מאות כאלו לבחירתנו) של סוכני ביטוח ומתכננים פיננסים מצליחים מאוד בתחומם, שהרצו על תחומים ספציפיים שנוגעים לכל אחד מהבאים לכנס.

יצא לי לחוות את ההתרגשות של הכנס הראשון. ב-ConneXion Zone  פגשתי קולגות מכל העולם: שוחחתי עם אנשים מלבנון, מיוון, מקפריסין, מליטא, מאנגליה ועוד. לצד אלפי נציגים מכל רחבי הגלובוס.

כל הרצאה פתחה לי אופקים חדשים, וכשאחזור לארץ, אשב עם צוות משרדי לראות, אילו אסטרטגיות ניישם, אילו שינויים נבצע, איך נשנה את דרכינו ומה ייבדל אותנו.

חשיבות המקצוע

התובנות העיקריות שלקחתי מן הכנס, הן: התמדה, לא להתייאש גם כשמקבלים תשובות שליליות, אלא להמשיך הלאה. זה רק מחזק אותנו ומשפר את הפגישה הבאה. כשיש סירוב, יש לנתח את התהליך, על מנת להשתפר.

תובנה נוספת היא – לספר את הסיפור שלנו. לא רק לספר "עובדות ביטוחיות". יש לדעת לספר את הסיפור העצמי שלי, וזה מה שיעשה את המכירה.

להשקיע בלקוחות העילית שלנו, ולגרום ללקוחות הללו להיות שותפים לעסק, ומשם תבוא הצמיחה הטבעית. במהלך הכנס גם קיבלנו כלים לשיווק לדור ה"Y" ולדור הצעיר, דור שממעט לשוחח בטלפון ודור שחולה על הרכישה של "כאן ועכשיו" באינטרנט.

הזכירו לנו את החשיבות של המקצוע שלנו. השליחות שאנו עושים לאנשים ולמשפחות, ואל לנו לשכוח שאנו לא מוכרים שרות חד פעמי, כי אם קשר ארוך טווח עם הלקוחות ובני משפחתם.

כל אלה ועוד המון הם דברים ייחודיים שיש ל-MDRT לתת לנו. ועכשיו אני מבין את גודל הארגון ואת חשיבותו. ממליץ בחום לכל מי שיכול, להצטרף לארגון עוד היום ללמוד דברים חדשים וליהנות. הכנס הבא יתרחש בנשוויל, טנסי, ביוני 2032.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email