הפתרון למשבר הסיעודי – רק ברמה הפרטית

במשך שנים התריעו סוכני הביטוח על בעייתיות פוליסת הסיעוד הקולקטיבית, אך ועדי העובדים התעלמו ־ ואלפי מבוטחים בגיל הפנסיה מצאו עצמם ללא כיסוי סיעודי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בהסתדרות הכריזו על סכסוך עבודה בגין סוגיית הביטוח הסיעודי הקולקטיבי שבוטל. לאורך שנים ב התריעו סוכני הביטוח על חסרונות הפוליסה הקולקטיבית אך וועדי עובדים רבים במשק אפשרו את הפוליסה הקולקטיבית למרות חסרונותיה הרבים. כתוצאה מכך אלפי עובדים בוטחו בכיסוי סיעודי בתקופת עבודתם, כשהסיכוי להזדקקות בתקופה זו היה קטן. אותם עובדים הזדקנו ויצאו לפנסיה כשחברות הביטוח התנערו מהקולקטיב.

וכך מצאו את עצמם אלפי פנסיונרים מבוגרים ללא כיסוי סיעודי. ציבור העובדים רכש את הביטוחים הקולקטיביים ללא התייעצות עם סוכן ביטוח מקצועי, שללא ספק היה מדגיש את יתרונות הפוליסה הפרטית מול חסרונות פוליסת הקולקטיב. היום, יותר מתמיד, בולטת חשיבותו של סוכן שיודע להבליט ולהדגיש יתרונות כמו אורך חיי הפוליסה (לכל החיים), פרמיה קבועה (לכל החיים), ערכי סילוק, פיצוי ולא שיפוי והתאמת הפוליסה לכל מבוטח על פי מידותיו.

לא התייעצו עם סוכן משלמים מחיר | צילום: fotolia
לא התייעצו עם סוכן משלמים מחיר | צילום: fotolia

כיסוי למקרה סיעוד הינו הכיסוי החשוב ביותר במשפחה. ככל שתוחלת החיים גדלה, אחוז הנזקקים לעזרה במקרה סיעודי הולכת וגדלה. כיום, אחד מתוך שלושה נקלעים למצב סיעודי בהזדקנותם. נושא הסיעוד הוא "פצצת זמן" בכל בית בישראל. אין לו פתרון ברמה הממלכתית ולכן רק ברמה הפרטית ניתן לפתור סוגיה זו. סוכן ביטוח מקצועי יוכל וידע לתת פתרון הולם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email