"הציבור הישראלי צריך להבין שיש אוטוריטה מקצועית אחת והיא סוכן הביטוח"

נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, הציג בנאומו בכנס תלפיות את הישגי הלשכה: מחיזוק הקשר עם הכנסת, דרך שיתוף הפעולה עם הרשות ועד שיפור התדמית של סוכן הביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בכנס תלפיות שנערך ביום רביעי השבוע, השתתף גם נשיא לשכת סוכני ביטוח, סו"ב ליאור רוזנפלד, שהציג לסוכנים שהשתתפו בכנס את ההישגים הרבים של הלשכה, במגוון רחב של תחומים. "יש לנו דלת פתוחה במשרד הכלכלה, במשרד האוצר ובשאר משרדי הממשלה", אמר.

"שר הכלכלה, אלי כהן, שנאם פה לפניי מבין היום את חשיבות הסוכן", אמר רוזנפלד. נשיא הלשכה סיפר גם על הקשר הטוב עם הממונה על רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, ד"ר משה ברקת, ועל כך שהיום הוא זמין לצרכי הלשכה 24/7. וכאנקדוטה הממחישה את זה, סיפר הנשיא כי רק השבוע הם שוחחו בטלפון בזמן חופשתו של ברקת בחו"ל, רק כדי לסגור נושא פתוח.

רוזנפלד | צילום: באדיבות הלשכה

"ראש הרשות הולך לקראתנו", אמר הנשיא. "הוא מבין את חשיבות סוכן הביטוח ואנחנו יודעים למנף את הקשר הזה לטובת ציבור סוכני הביטוח". במסגרת נאומו, הציג נשיא הלשכה בפני הנוכחים את הישגי הלשכה גם בתחום התדמיתי. לדבריו, "עד לפני שנה ו־8 חודשים, מדי בוקר היתה מתפרסמת כתבה מכפישה על סוכני הביטוח – הדבר הזה הסתיים".

רוזנפלד הסביר כי הלשכה מתמקדת בשיח עם כלי התקשורת הנפוצים במדינה, זה בשביל להגיע אל "מסעודה משדרות" ואל "אבי לוי" מקריית שמונה – הלקוחות של סוכני הביטוח. רוזנפלד הציג למשתתפים גם את הכוח הפוליטי שצברה הלשכה בראשותו. "ציבור סוכני הביטוח עושים טוב למדינת ישראל", הוא קבע. "את זה מבינים חברי הכנסת ומובילי הדעה בתקשורת. יש לנו היום לובי פוליטי חזק בכנסת, שאני מאוד גאה בו. הוא נבנה בעבודה קשה מאוד".

הנשיא סיפר לנוכחים גם על המלחמות שעברה הלשכה למען רווחת הסוכן, שהגיעו עד לבג"צ. בין המלחמות הזכיר רוזנפלד את ההסכם לרבים, את נושא הריסקים ואת ביטוח הנסיעות לחו"ל, אז מצא לנכון להודות שוב לממונה ד"ר ברקת על ההחלטה האמיצה שקיבל לפיה רק סוכן ביטוח יוכל למכור ביטוח נסיעות.

לבסוף, סיפר הנשיא על הרעיון שמאחורי הקמפיין "דבר עם הסוכן שלי" וביקש מהנוכחים לסייע בהכנסת המשפט הזה לשיח היומיומי במדינה. "הקמפיין יכול לעבוד רק בעזרתכם. חייבים להפוך את 'דבר עם הסוכן שלי' למטבע לשון וזה לא יגיע רק באמצעות לשכת סוכני ביטוח", קבע הנשיא וסיכם: "הציבור הישראלי צריך להבין שיש אוטוריטה מקצועית אחת והיא סוכן הביטוח – לא המוכרן ולא האפליקציה – רק סוכן הביטוח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email