הצלחה אדירה: שיא משתתפים בכנס המחוזות של הלשכה

כ-650 סוכנים וסוכנות גדשו את אולם לאגו בראשל"צ. "רכבת פרטית" ששכרה הלשכה הביאה כ-70 סוכנים וסוכנות מאזור הצפון. "המשתתפים נהנו משלל הרצאות פרקטיות ומעשירות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-650 סוכנים וסוכנות חברי הלשכה גדשו אתמול את אולם לאגו אירועים בראשון לציון, בכנס המחוזות של הלשכה, כנס פרונטאלי ראשון מאז משבר הקורונה.

לדברי סו"ב משה בן פורת, יו"ר מחוז השרון ומארגן הכנס, מדובר בשיא משתתפים בכנסים חד-יומיים של הלשכה. "לאחר כשנתיים וחצי שלא ניתן היה לקיים כנסים פרונטליים, הסוכנים הגיעו בהמוניהם. הייתה התרגשות ואנרגיות טובות, כמו גם הרצאות מצויינות".

כנס המחוזות 2022. צילום: גיא קרן

לראשונה, הלשכה שכרה מרכבת ישראל "רכבת פרטית" לטובת סוכני וסוכנות אזור הצפון; הרכבת יצאה מכרמיאל בשעה 07:10, ועברה בתחנות תחנות ביניים: קריית מוצקין, מרכזית המפרץ, בנימינה, נתניה והרצליה עד תל אביב ההגנה. מתחנת תל אביב ההגנה יצאו שאטלים בשעה 09:00 ללאגו. כ-70 סוכנים וסוכנות צפוניים הגיעו באמצעות הרכבת לכנס.

סו"ב מושיק בן פורת, יו"ר מחוז השרון, פתח את הכנס; סו"ב דורית לוז, מאמנת עסקית, נתנה טיפים לסוכנים בניהול העסק; סו"ב יובל ארנון, שותף באפשורנס, דיבר על תכנון וחשיבה מחוץ לקופסה.

תוכנית עבודה ל-2022

הממונה על שוק ההון ד"ר משה ברקת, בירך את המשתתפים ב"זום"; סו"ב שלמה אייזיק, נשיא לשכת סוכני הביטוח בישראל, זכה לעידוד והתלהבות הסוכנים, כשסקר את אתגרי הלשכה וההתמודדות עמם.

איתן עזריה, מאמן מנטלי, ריתק את המשתתפים בהרצאה על הסודות המנטלים המוכחים של האלופים; אסף נגל, מנכ"ל ובעלים 'אנלוגי' עניין מאוד בהרצאתו על "יישום אסטרטגיה".

לאחר הפסקת קפה, הציג מושיק בן פורת את מיזם "גמאני נולדתי לנצח", אותו הוא מוביל. בן פורת גילה שהמיזם החל לשתף פעולה עם עמותה נוספת – חלסרטן – הכוללת מעל 30 אלף חולי סרטן בוגרים: "לאחר הצגת המיזם ומקרים שטופלו בו, הצטרפו 7 סוכנים נוספים שנכחו בכנס למיזם", סיפר בן פורת.

רב שיח בנושא "תוכניות עבודה 2022 של ראשי המחוזות בלשכה" סיכם את החלק המקצועי של הכנס.

זיו שילון, יזם ופעיל חברתי, לא השאיר עין יבשה, מספר בן פורת, בסיפור המרגש שלו על פציעתו הקשה בעזה וכיצד השתקם עד להשתתפות בתחרות "איש הברזל" לפני חצי שנה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email