הצלחה גדולה ברכישת לוחות השנה של הלשכה

מתווי קניה מפנקים והסכמים עם גופים כמו בנק יהב ועד לכנס באילת ולמסע בפולין - ועדת הרווחה של הלשכה חונכת את השנה החדשה עם שלל הטבות לעובדים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בחודשיים האחרונים עסקה ועדת הרווחה של לשכת סוכני ביטוח בראשות סו"ב עוזי ארגמן, במספר משימות לקראת השנה החדשה וסיום הקדנציה המתקרב:

תווי קניה – כמו בכל חג נמכרו לסוכנים תווים מ־3 גופים – 1) גיפט־קארד, שמעניק 17% הנחה עד לסכום של 5,000 שקל ברשימה גדולה של חנויות עמן עובדת לאומי קארד. הסוכנים רכשו כמויות של גיפט־קארד בהיקף כולל של כ־1.5 מיליון שקל. 2) תו הזהב – משווק לסוכנים חברי הלשכה בשיתוף ארגון להב ומעניק 6.5% הנחה בכל קניה, ללא הגבלה, בעיקר בתחום המזון ובעיקר בשופרסל. 3) תו הזהב של רמי לוי שיווק השקמה – תו חדש שמקנה הנחה בשיעור 7% החל מקנייה בסך 1,000 שקלים ומעלה. לדברי ארגמן, במקרה הזה היו חבלי לידה והוחלט לסגור את ההרשמה לרכישת הכרטיס מוקדם מהמועד.

בנק יהב – ללשכה יש הסכם עם בנק יהב ובו הטבות לסוכנים חברי לשכה שפותחים בו חשבון. עד כה הצטרפו לבנק כ-800 סוכנים. ההסכם פג בסוף 2017: "נפגשנו עם הנהלת הבנק כדי לחדש את החוזה לשלוש שנים נוספות, ולהבטיח המשך ההטבות גם לאחר סיום הקדנציה שלי," מספר ארגמן.

עוזי ארגמן

 

כנס אילת – חוברת הטבות; "בימים אלה מסיימים את חוברת ההטבות שגם השנה תישלח הן במייל והן בתיק המשתתף שיחולק בכנס. בחוברת הנחות על מוצרים ברשימת חנויות, רשתות, מסעדות, אופנה, תמרוקים ועוד", מספר ארגמן.

לוחות השנה – "זו שנה רביעית ברציפות שאנחנו מפיקים לוחות שנה עבור סוכני הלשכה. ההצלחה הייתה גדולה – כ־1,000 סוכנים הזמינו", אומר ארגמן.

המסע לפולין – גולת הכותרת בפעילות הוועדה בחודשיים האחרונים היתה המשלחת הרשמית לפולין, שהוועדה ארגנה והוציאה לפועל. "אני מקווה שהמסורת הזאת תימשך גם לאחר סיום הקדנציה של הועדה הנוכחית", מסכם ארגמן. "אני רוצה לאחל לכל חברינו הסוכנים שנה טובה ומוצלחת, שנה של התחדשות, ושישימו לב שהבחירות יתנהלו בצורה הגונה והוגנת".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email