הצלחה גדולה ליום העיון במחוז השרון שנערך בסניף פתח תקווה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"קיימנו השבוע יום עיון מחוזי שנחל הצלחה גדולה למרות שכל סוכני סניף נתניה לא קיבלו את ההזמנות משום שהייתה תקלה במחשב של הלשכה. בשל התקלה, אמרתי לסוכנים שיגיעו בלי להירשם ולבסוף הגיעו כ־140 אנשים", כך סיפר סו"ב דני קסלמן, יו"ר מחוז השרון, שציין כי למרות הכל יום העיון עצמו היה מדהים.

יום העיון נערך בסניף פתח תקווה, בראשות סו"ב איילת דן. הוא התקיים ב"גלובוס מקס" שבקניון עופר בעיר. "אני גאה על כנס פורה ומוצלח, בו סניף פתח תקווה אירח את חברי מחוז השרון", סיכמה דן. "הכנס היה מקצועי וממוקד עם כמות משתתפים מרשימה וזאת למרות התקלות ברישום המקדים. ההרצאות התמקדו בכלים ובדגשים לניהול משרדי הסוכנים בצורה מקצועית ויעילה המתאימה את דרישות הרגולציה. בהזדמנות זאת אני מדגישה כי ידע מקצועי וכלים לניהול אלו הדברים החשובים שלנו כסוכנים ויש להקפיד להגיע לכנסים", אמרה דן. "שמחתי לפגוש בכנס גם סוכן ותיק שהצטרף ללשכה רק לאחרונה ולשאלתי מדוע עכשיו, הוא ענה שהוא רואה את השינויים והעשייה והחליט להצטרף על מנת לחזק את הלשכה, כן ירבו כמוהו".

סו"ב איילת דן וסו"ב שי שדה ׀ צילומים: גיא קרן

לדברי קסלמן, יום העיון עסק בנושאים שפחות קשורים לביטוח אלמנטרי שכוסה רבות בכנס אלמנטר האחרון באילת, למעט סקירה של יו"ר הוועדה לביטוח כללי סו"ב ישראל גרטי, שעסקה בנושאים שעל שולחן הוועדה, והרצאתו של עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה, שדיבר על חידושי רגולציה, תיקון חוזר הצירוף, והערכות לדרישות חוזר השירות.

בנוסף אליהם השתתפו בכנס גם: עו"ד רפאל אלמוג, מתמחה בדיני ביטוח ונזיקין, שהרצה על נקודות פרקטיות במכירת ביטוח אובדן כושר עבודה; סו"ב מיכאל נוימן, יו"ר הוועדה לביטוח פנסיוני, שעדכן לגבי חובות הסוכן הפנסיוני לאור שינויי הרגולציה; נפתלי צנג, סמנכ"ל מבצעים "פוינטר", שסיפר על "בינה מלאכותית בשירות האכיפה"; אסף נגל, מנכ"ל ובעלי אנלוגי – הדרכה, ייעוץ ואימון, שהרצה על "ניהול דינאמי בעולם הביטוח".

את יום העיון חתם סו"ב ליאור הורנצ'יק, ממלא מקום נשיא לשכת סוכני ביטוח, שהציג עדכונים שוטפים מפעילות הלשכה. אחרי כל אלו נהנו המשתתפים מארוחת ערב חגיגית.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email