הצלחה גדולה לכנס המקצועי הראשון שקיים יו"ר סניף אשדוד־אשקלון

הכנס שנערך בשבוע שעבר באשקלון כלל שיתוף פעולה עם הפניקס והשתתפו בו עשרות סוכנים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביום חמישי שעבר ערך סניף אשדוד־אשקלון בראשות היו"ר סו"ב אבי שבי, כנס מקצועי שהתקיים אצל "ניסו הדייג" במתחם המרינה באשקלון.

לדברי שבי, זה הכנס המקצועי הראשון שיזם וארגן בחייו, והוא נחל הצלחה כבירה, לדבריו, כשמתוך 65 סוכנים שהגיעו, 23 סוכנים לא השתתפו כבר שנים רבות בכנסים של הלשכה.

שבי גייס לטובת הכנס את ההנהגה המקצועית של הלשכה, בראשה נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, יו"ר הוועדות סו"ב מיקי נוימן (פנסיונית), סו"ב ישראל גרטי (אלמנטרית), סו"ב מאיר רוטברג (רווחה) והיועץ המשפטי של הלשכה עו"ד עדי בן אברהם. בכנס התארחו גם סו"ב ג'ינה פלד, יו"ר מחוז השפלה, שבירכה את הנוכחים יחד עם שבי וסו"ב אודי הוד, יו"ר סניפים ומחוזות.

יו"ר הוועדות סקרו את פעילות הוועדות שבראשותם; עו"ד בן אברהם הרצה על המותר והאסור בגביית שכר טרחה מהלקוח ונשיא הלשכה עדכן בנושאים בהם עוסקת הלשכה כיום וענה על שאלות הסוכנים.

ביום העיון, שהתקיים בשיתוף עם הפניקס, הרצה שמי שטובי, סמנכ"ל בכיר, מנהל מטה מכירות בהפניקס על "ארגז כלים לסוכן הביטוח" אותו מעניקה החברה לסוכניה; ניר גוטליב, מנטור ויועץ לארגונים וללקוחות פרטיים סיים עם הרצאה על ניהול ומכירות תחת הכותרת "עונג רגעי או כאב מתמשך".

שבי מסכם: "בחרתי להוריד את בכירי הלשכה לגובה העיניים של הסוכנים; העובדה שהגיעו 12 סוכנים חדשים לכנס, שחלקם מעולם לא השתתפו בכנסים מקצועיים של הלשכה וחלקם השתתפו לפני 12 ו־20 שנה, הייתה הישג גדול מבחינתי. כולם מאוד נהנו והודו לי על הכנס המוצלח. בקרוב נקיים כנס נוסף לבקשת הסוכנים שיתמקד בתחום הפיננסים ובתחום הרגולציות האחרונות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email