הצלחה יוצאת דופן: 2,200 כבר הצטרפו לביטוח השיניים הקולקטיבי של הלשכה

נותר שבוע להצטרפות; "מדובר בהזדמנות שלא תחזור ובחיסכון כלכלי משמעותי. טיפולי השיניים לא כלולים בחוק הבריאות הממלכתי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בחודש פברואר חודש קולקטיב ביטוח השיניים של חברות וחברי הלשכה. חידוש הביטוח בהראל חברה לביטוח הביא עימו שינויים מרחיקי לכת בתנאי הפוליסה וזאת תודות ליועץ הביטוח עו"ד שלומי לוטינגר שהביא את ניסיונו הרחב בתחום זה. שלומי ישמש גם לאורך ציר הזמן כמי שייתן ליווי בתביעות ככול שיידרש.

חשיבות ביטוח זה והצורך ברכישתו היא בראש ובראשונה משום שטיפולי שיניים לא כלולים בחוק הבריאות הממלכתי ומעת לעת בעקבות לחצים במערכת פוליטית מורחב החוק למתן שירותים בבריאות השיניים לילדים.

עלות רפואת השיניים הולכת ועולה ומשתפרת תודות לטכנולוגיות חדשות לרבות השתלת שיניים, ניתוחי חניכיים ועוד.

ליסוב סוכנות הביטוח של סוכני הביטוח רואה חובה לעצמה לתת פתרונות ביטוח לביטוחי "חובה" כמו ביטוח אחריות מקצועית שבלעדיו סוכן לא יכול לעבוד; ביטוח בריאות מורחב בעלות נמוכה וזמינות גבוהה להשגת טיפול רפואי הכולל ניתוחים טיפולים מיוחדים בחו"ל השתלות; תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות ושפע כתבי כיסוי. כל אלה צרכים תדירים ועלותם הפרטית מרקיעת שחקים.

בקטגוריה זו נמצא ביטוח השיניים. החיסכון הכלכלי שברכישת הביטוח הוא משמעותי ביותר לעומת תשלום למערכת הפרטית. מדובר באלפי שקלים. סוכן בודד לא יכול לרכוש פוליסה כזאת.

אנו בליסוב סוכנות לביטוח שוקדים על הרחבת כיסויי ביטוח והורדת עלויות הביטוח וזאת בין השאר על ידי יועצים המתמחים בביטוחים קיבוציים. אנו נתמיד ונפתח מוצרים חדשים ונשפר מוצרים קיימים.

נוכח מגבלת זמן ההצטרפות לביטוח השיניים, עד סוף חודש מאי 2022, מומלץ לנצל חלון הזדמנויות זה ולהצטרף.

שבוע אחרון להצטרפות

אולי שמעת על ביטוח השיניים הקולקטיבי והאטרקטיבי שלנו בהראל, אבל טרם הצטרפת? נותר רק שבוע להצטרף ולצרף את בני המשפחה. אני יודע שיש לכם עוד דברים על הראש, אבל מדובר כאן על הזדמנות שלא תחזור.

2200 מבוטחים כבר הצטרפו. עדיין לא הצטרפתם? מלאו את ההצעה הדיגיטלית בקישור מטה.

להצטרפות דיגיטלית מהירה

הכותב הוא יו"ר ליסוב סוכנות לביטוח של הלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email