הצלחה כבירה להשתלמות המקצועית הראשונה בקדנציה הנוכחית במכללה

סו"ב חוה פרידמן־וינרב: "הקהל היה מרותק ודרש עוד. חרטנו על דגלנו לתת ערך מוסף לסוכני הלשכה באמצעות השתלמויות מקצועיות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־100 סוכנים וסוכנות השתתפו אתמול בהשתלמות המקצועית במסגרת המכללה לפיננסים וביטוח של הלשכה, והראשונה בקדנציה של הוועד המנהל החדש. לדברי סו"ב חוה פרידמן־וינרב, יו"ר המכללה, האולם במכללה בתל אביב היה מלא עד אפס מקום.

במסגרת יום ההשתלמות הרצו בפני הסוכנים שלושה מרצים; חני שפיס, מנכ"לית ובעלים של "מרכז שפיס־יעוץ וניהול סיכוני פרט, שדיברה על שילוב מכירת סיכונים בפגישת פנסיה; רו"ח זיו ריקלין, מנכ"ל חברת Pay It, דיבר על הכללים לתפעול וסליקה ונתן כלים ליישום והטמעה בממשקים של הסוכנים מול חברות הביטוח; עו"ד ליאור קן־דרור, יועץ משפטי לסוכני הלשכה, סקר את נושא הצוואות והירושות והסוגיות המשפטיות המורכבות שלו.

ההשתלמות במכללה

פרידמן־וינרב מסכמת: "לכל מרצה ניתנו שעתיים, אבל זה לא הספיק. הקהל היה מרותק ודרש עוד. חרטנו על דגלנו לתת ערך מוסף לסוכני הלשכה באמצעות השתלמויות מקצועיות. זו הייתה ההשתלמות הראשונה, ותהיינה השתלמויות נוספות בנות יום אחד באלמנטרי, חיים, סיעוד בריאות ופיננסים. יהיו גם קורסים מתמשכים יותר בנושאים כמו גישור, דירקטורים, משכנתאות ועוד. אני פונה לסוכני הלשכה שיעבירו לי בקשות לנושאים לקורסים והשתלמויות. ההשתלמות הבאה תהיה בנושא בריאות ויקחו בה חלק חברות הביטוח הראל, איילון, ומגדל".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email